• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Czeladź

    Czeladź

    • 108 205 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 3 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Sławomira Bielaka sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej numer 6A...

  • Lokal mieszkalny - Cerkwica

    Cerkwica

    • 211 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Wołka sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieru...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO U NAS!ATUTY:- doskonała lokalizacja- 700 m od morza- cicha i spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo-handlowa- idealne na inwestycję- Park Reagana i Park...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Morskiego Pułku Strzelców

    • 410 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie gotowe do zamieszkania: funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę użytkowania i łatwy dostęp, co jest szczególnie istotne dla osób ceniących...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 949 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wolności

    Gdańsk » Nowy Port » pl. Wolności

    • 759 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej części Gdańska Nowy Port. Mieszkanie jest po remoncie(wymienione zostały również instalacje el...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! ATUTY: - blisko morza- po generalnym remocie- układ pomieszczeń- wydanie natychmiastowe- bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia CHARAKTERYTSYKA:Na...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wołomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wołomińska

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wo...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 500 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy,...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Suchanino » ul. Powstańców Warszawskich

    • 730 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 63,56 m2. W jego skład wchodzą:- salon 16 m2 z wyjściem na balkon 5 m2- pokój x 3 (10,5 m2/ 8,5 m2/ 8,5 m2)- oddzielna ku...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Jaworzniaków

    Gdańsk » ul. Jaworzniaków

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.BUDYNE...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Jana Zamoyskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamoyskiego

    • 5 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 46,49 m² | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. pię...

  • Mieszkanie Michałowo ul. Hieronimowska

    Michałowo » ul. Hieronimowska

    • 335 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 62,7m2, położone w Centrum w Michałowie. Lokal świeżo po remoncie, utrzymany w stylu loft, co nadaje mu nowoczesny i przestronny design. Doskonała lokaliza...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 204 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Niskie koszty utrzymania mieszkania Sprzedam mieszkanie po remoncie w Pszowie znajdujące się na Wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji . Poza remontem Najważniejszy...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 259 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Ustawne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze ocieplonego bloku. Nieruchomość znajduje się w Radlinie ul. Wieczork...

  • Mieszkanie Katowice ul. Marcina Radockiego

    Katowice » ul. Radockiego

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Sprzedam Ustawna kawalerkę po remoncie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego znajdującą się w ocieplonym bloku po termomodernizacji . Mieszkanie znajduje się na 8...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Zadbane 2 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 37 mkw. znajdujące się na wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji (os. Kościuszki). W pobliżu peł...

  • Mieszkanie Rybnik ul. os. Południe

    Rybnik » os. Południe

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: Rybnik -Boguszowice (Os....