• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 872 124 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M3.7 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

    Siedlce

    • 318 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37.5m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1985r. Mieszkanie jest własnościowe zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową....

  • Zadzwoń i zapytaj o dostępność
    1 / 16
    Zadzwoń i zapytaj o dostępność

    Łódź

    • 246 171 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Lothara Herbsta
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Lothara Herbsta

    Wrocław

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Ruska
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Ruska

    Wrocław

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI*** Duża kawalerka tuż obok Rynku Doradca klienta: Tomasz Zelman tel: [tel] Opis mieszkania: Z przyjemnością oferujemy mieszkanie poło...

  • Mieszkanie Toruń Glinki
    1 / 10
    Mieszkanie Toruń Glinki

    Toruń

    • 399 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie Toruń Glinki przy lesie OFERTA TYLKO W BIURZE TORUŃSKIE NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania o pow. 47 ,34 m2...

  • Mieszkanie Luzino, Kościelna
    Mieszkanie Luzino, Kościelna

    Luzino

    • 284 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie własnościowe położone w Luzinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ulicy Kościelnej, o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w jednopiętrowej k...

  • ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅
    1 / 10
    ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach k...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 627 096 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.5 - ogródek: 21,80 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad Wisłą
    Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad W...

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edward...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 639 929 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M0.6 - ogródek: 20,54 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny a...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 4
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 423 929 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykł...

  • Mieszkanie Legnica
    1 / 13
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | WYSOKI PARTER W NISKIM BLOKU | OSOBNA KUCHNIA Z JADALNIĄ SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W HOMEMAX Kategoria: Mieszkanie Lokalizacja: Legnica ul....

  • 2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń
    1 / 15
    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń

    Gorzów Wielkopolski

    • 369 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | ul. Staffa | balkon z widokiem na zieleń | 369 000 zł Na sprzedaż jasne, słoneczne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², poło...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 878 084 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M2.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno, Walecznych
    1 / 10
    Mieszkanie Gdańsk Brzeźno, Walecznych

    Gdańsk

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w nadmorskiej części Gdańska - Brzeźnie, zaledwie ok. 400 metrów od plaży i promenady. [url] To propozycja dla osó...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska
    Mieszkanie Kołobrzeg, Grochowska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica...

  • Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4
    1 / 8
    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4

    Katowice

    • 788 606 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: M 1.4 - 86...

    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Lothara Herbsta

    Wrocław

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na start ! Opiekun oferty: Renata Mayer tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km...