• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 319 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Sprzedam gustownie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie w Wodzisławiu Śląskim na os. XXX Lecia . Nieruchomość znajduje się na Parterze w niskim bloku po termo...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 259 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 66 mkw. znajdujące się na 2 piętrze z dużym, balkonem w bloku po termomodernizacji . W pobliżu pełna infrastru...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kusocińskiego

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kusocińskiego

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kusocińskiego . Mieszkanie znajduje się na II piętrze niskiego bloku. W pobliżu pełna in...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Mieszkanie Pszów ul. os. Józefa Tytki

    Pszów » os. Tytki

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Pszowie na os. Tytki znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. W pobliżu pełna infrastruktura : sklepy, przyst...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie w Jastrzębiu-Zdroju znajdujące się w niskim bloku na cichym i spokojnym osiedlu. (ul. Malchera) W pobliżu pełna infrastruktura :...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Śląska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Śląska

    • 258 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Śląskiej . Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 314 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Mieszkanie z dużym garażem + wspólny ogródek dla mieszkańców Sprzedam Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie położone na wysokim Parterze w Rydułtowach (ul....

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kaszubska

    • 208 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kaszubskiej . Mieszkanie znajduje się na II piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się na każ...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 219 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Zadbane Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 49,33 mkw znajdujące się na 3 piętrze z balkonem w bloku po termomodernizacji . Atuty nieruchomości : - niskie ko...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 273 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące sie w Kuźni Raciborskiej w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z małym balkone...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Wodzisławia Śląskiego na ul. 26 marca. Nieruchomość z niecodziennym widokiem znajduje się na 10 piętrze w zadbanym bloku z...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 204 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam ustawną kawalerkę blisko Centrum Wodzisławia Śląskiego (ul. Przemysława) w ocieplonym bloku po termomodernizacji z windą . Mieszkanie znajduje się na wygodnym 2 P...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 249 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku po termomodernizacji w Rydułtowach na os. Orłowiec. W pobliżu pełna infrastruktura m.in przystan...

  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Winna

    Elbląg » ul. Winna

    • 399 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Winnej w Elblągu znajduje się przestrzeń, która od pierwszego kontaktu daje poczucie swobody. Bez stopni, bez progów, bez konieczności dos...

  • Mieszkanie Kielce ul. Króla Kazimierza Wielkiego

    Kielce » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku (bez windy) przy ul. Króla Kazimierza Wielkieg...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Tytusa Chałubińskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Chałubińskiego

    • 590 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BUDYNEK: lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych, wybudowanym w technologii wielkiej płyty. Dach pokryty papą. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie techni...

  • Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza ul.

    Białystok » Zielone Wzgórza

    • 540 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    UKŁAD: na powierzchnię 84,6 m2 składa się jadalnia z aneksem kuchennym, salon, 2 sypialnie (w tym jedna przechodnia), łazienka, toaleta i korytarz. Dodatkowo do mieszkania przynale...