• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE
    SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE

    Suwałki

    • 325 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Piękne mieszkanie 2 pokojowe ( drugie piętro) ul. Lityńskiego 11 w Suwałkach. Pełna własność po generalnym remoncie. Nowe podłogi, zabudowy, szafy, okna, parapety, grzejniki, nowa...

  • Kawalerka 37,89m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/15
    1 / 9
    Kawalerka 37,89m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/15

    Rumia

    • 371 274 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Najważniejsze atuty Wszystko pod ręką: Biedronka, apteka, siłownia, kawiarnia, stomatolog, paczkomat na piechotę. Granica Gdyni 2 minuty samochodem, SKM 5 minut rowerem. Podwyższ...

  • Bezpośrednio od właściciela os. Złocień 78,65m2
    1 / 16
    Bezpośrednio od właściciela os. Złocień 78,65m2

    Kraków

    • 960 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,65 m², położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2021 roku na osiedlu Złocień. U...

  • Kawalerka 36,32m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/11
    1 / 11
    Kawalerka 36,32m2 Rumia Janowo | OJP3/B/P1/11

    Rumia

    • 355 890 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż
    1 / 11
    Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,66 m2, zlokalizowanego na os. Manhattan. Oferowany lokal położony na trzecim piętrze w niskim bloku,...

  • gotowe do wprowadzenia m2
    1 / 15
    gotowe do wprowadzenia m2

    Ożarów Mazowiecki

    • 680 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po r...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 9
    Sprzedam kawalerkę

    Zabrze

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę 2 pokoje 2 piętro pełna własność gruntu z kw.czynsz 200 zł ,fundusz remontowy ogrzewanie klimatyzatorem podatek od nieruchomości od gruntu nieruchomości op...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 485 163 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Sprzedam M2 Widzew Wschód
    1 / 16
    Sprzedam M2 Widzew Wschód

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Kawalerka 40 m² po kapitalnym remoncie – Łódź Widzew Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m², po kapitalnym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Łodzi – Widzew,...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. Francesco Nullo
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. Francesco Nullo

    Kraków

    • 1 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 26 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie | wysoki standard | garaż + komórka lok. | Grzegórzki - ul. F.Nullo Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie wykończone 2 la...

  • Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia
    1 / 10
    Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia

    Nowy Targ

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 53 m² | 3 POKOJE DO REMONTU | ALEJE 1000-LECIA NOWY TARG Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Kozanów, Gołężycka
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Kozanów, Gołężycka

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczka tel. [tel] *** Oferta wyłącznie w biurz...

  • 3-pokojowe mieszkanie - 57 m2 - Michałów - Radom
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie - 57 m2 - Michałów - Radom

    Radom

    • 425 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,61 m², położone na 1 piętrze w jednej z bardziej spokojnych i cenionych części Radomia – Michałów. Lokal stanowi bardzo dobrą pr...

  • Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.
    1 / 16
    Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.

    Świnoujście

    • 1 790 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 33 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pierwsza linii zabudowy, wyjątkowa oferta dwupokojowego apartamentu w pełni wyposażony, garderoba, trzynasto metrowy taras, widok na promenadę. Idealny jako inwestycja na wynajem l...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • 2 pokoje z balkonem, Wilanów.
    1 / 12
    2 pokoje z balkonem, Wilanów.

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku (rama H) z lat 80. Składa się z dużego pokoju ok. 22 m2 z wyjściem na logg...

  • Komfortowe mieszkanie po całkowitym remoncie - PARTER!!!

    Oława

    • 449 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną propozycję zakupu mieszkania 2 pokojowego, położonego na parterze, umiejscowionego w bloku zlokalizowanym blisko centrum Oławy. Charak...

  • Mieszkanie Mysiadło ul. Ogrodowa

    Mysiadło » ul. Ogrodowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjona...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 64m2, 3 pokoje w tym oddzielna kuchnia ,WC, łazienka , przedpokój. Duży pokój dzienny z wyjściem na loggię, okna na zachód w kierunku ul. Wołoskiej. Dwie ciche sypialn...