• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • 2 pokoje na Dolnym Mokotowie
    1 / 16
    2 pokoje na Dolnym Mokotowie

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA 2 pokoje | 47,80 m² | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzc...

  • Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa
    1 / 16
    Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa

    Łódź

    • 307 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słyszysz rytm miasta, który milknie tuż za progiem Twojego nowego terytorium. To nie jest zwykłe mieszkanie, to czysta karta czekająca na Twój autorski scenariusz. Trzecie piętro w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimatyzacja
    Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimaty...

    Dąbrówka

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie o pow. 67,19 m² położone na pierwszym (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w Dąbrówce (Os. Księżnej Dąbrówki). Sprzedaż bezpośrednia –...

  • Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa
    1 / 16
    Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa

    Łódź

    • 600 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu zamkniętym PARTER
    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu zamkniętym PARTER

    Ciechocinek

    • 419 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do sprzedaży odrębny lokal mieszkalny położonym w ładnym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , osobnej kuchni, łazienki / wanna/ i przedpokoju o powierzc...

  • Bobrza: Parkiet, Park i Potencjał.
    1 / 16
    Bobrza: Parkiet, Park i Potencjał.

    Wrocław

    • 570 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słyszysz ten szum? To nie wrocławska kranówka, to Park Popowicki szepcze Ci do ucha, że czas na spacer. Wejdź do świata, gdzie dębowy parkiet pamięta lepsze czasy, ale Twoja wizja...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i własnym ogrodem, parter oraz użytkowe poddasze w miejscowości Psarski...

  • 3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To dos...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 465 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2

    Siedlce

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i lubianej czę...

  • Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania
    1 / 2
    Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania

    Stargard Szczeciński

    • 400 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie w Stargardzie w centrum miasta ul. Śląska w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie posiada piękne wysokie sufity jak na kamienice przystało. Mieszkanie do kapitalne...

  • Idealne trzypokojowe w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 11
    Idealne trzypokojowe w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 659 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie – atrakcyjna lokalizacja Siedlce ul. Nowy Świat. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszka...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Witosa
    Mieszkanie Kołobrzeg, Witosa

    Kołobrzeg

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię 6...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Złotniki, Opoczyńska
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Złotniki, Opoczyńska

    Wrocław

    • 760 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Tylko w SDP Nieruchomości Do sprzedania komfortowe i ciche mieszkanie o metrażu 60,9 m2 z dużym balkonem Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] NAJWIĘKSZE AT...

  • 3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów
    1 / 11
    3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów

    Bełchatów

    • 316 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m², zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal składa się z trzech...

  • Twój mostek kapitański na Stoczniowej.
    1 / 16
    Twój mostek kapitański na Stoczniowej.

    Wrocław

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj bryzę spokoju na własnym pokładzie. Twoje nowe terytorium otacza morze zieleni. To w pełni bezpieczna przystań dla poszukiwaczy absolutnej ciszy. Zielone płuca miasta oddych...

  • Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2

    Siedlce

    • 680 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², usytuowane na 1. piętrze, o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Lokalizacja: ul. Asłanowicza , 08-110...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Nowy Świat
    Mieszkanie Kielce Centrum, Nowy Świat

    Kielce

    • 460 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne,...

  • Okolice ul. Sroczej
    1 / 14
    Okolice ul. Sroczej

    Wrocław

    • 490 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż jasna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,67 m², położona w nowoczesnym budynku z 2020 roku. To miejsce, gdzie wielkomiejski styl życia łączy się z bliskością tere...

  • 2 pokoje | centrum | ul. Włodkowica | balkon
    1 / 11
    2 pokoje | centrum | ul. Włodkowica | balkon

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – BEZ PROWIZJI! Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację. Oferta dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i agencji nieruchomości. Na sprzedaż 2-...