• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Piękny apartament -Park Chopina
    1 / 16
    Piękny apartament -Park Chopina

    Mysłowice

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż piękny apartament w świetnej lokalizacji. Jeśli szukasz jakości, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ten apartament oferuje niespotykaną wysokość 3 metrów, co...

  • 81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II
    1 / 10
    81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II

    Luboń

    • 749 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 81,6 m², położone przy al. Jana Pawła II 3 w Luboniu, na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2011 roku. To oferta dla osó...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, w doskonałym punkcie komunikacyjnym - pomiędzy stacjami metra M2 Księcia Janusza i Ulrychów (zbliż...

  • sprzedam bezpośrednio 3 pokoje 57 m2 Warszawa Bernardyńska17
    1 / 12
    sprzedam bezpośrednio 3 pokoje 57 m2 Warszawa Bernardyńska17

    Warszawa

    • 794 999 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Jestem właścicielem i sprzedaję 3-pokojowe 57 m2 odnowione mieszkanie, Warszawa Mokotów, cena 794 999 zł, tel. [tel] Mieszkanie przy ul Bernardyńskiej 17 znajduje się...

  • Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek
    1 / 8
    Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek

    Sulejówek

    • 760 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz przestrzeni w spokojnej części Sulejówka? Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m2. Idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie, jak również dla do...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Mogilska
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 22 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie | 21 m² | balkon | ul. Mogilska | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszka...

  • Baza dla Twoich wielkich podróży
    1 / 15
    Baza dla Twoich wielkich podróży

    Radomsko

    • 585 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie każda trasa zaczyna się od spokoju. Ten apartament to Twój prywatny port startowy, gotowy na każde życiowe wyzwanie. Poczuj zapach świeżo par...

  • Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt
    Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt

    Rynia

    • 976 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m2, położony w malowniczej miejscowości Rynia, w gminie Nieporęt, w pierwszej linii brzegowej nad Zalewem Zegrzyńskim. Apartament znajduje...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Kazimierzowskie– 2 pokoje – 36,36
    1 / 6
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Kazimierzowskie– 2 pokoje – 36,36

    Kraków

    • 430 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal znajduje się w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją oraz dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu sklepy, szkoły, tereny zielone oraz przystanki komunikacji m...

  • UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ
    1 / 16
    UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ

    Łódź

    • 1 299 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyj...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Polanowice, Kamieńskiego Henryka Michała
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Polanowice, Kamieńskiego Henryka Mi...

    Wrocław

    • 1 054 235 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kinga Kuźnia Numer licencji PFRN 30901 tel. [tel] Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu AGD, co daje możliwość aranżacji zgodnie z włas...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Krzyki, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Krzyki, Powstańców Śląskich

    Wrocław

    • 1 090 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Duży salon, stylowa sypialnia oraz podwójne m...

  • Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon
    1 / 8
    Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon

    Stargard Szczeciński

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – ws...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego

    Łódź

    • 409 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w...

  • 2 pokoje po remoncie z balkonem  – Opole
    1 / 10
    2 pokoje po remoncie z balkonem – Opole

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia – Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m², położoneg...

  • Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe
    1 / 15
    Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Horyzont Nowosolnej: Twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecu...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 949 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowocześnie wykończonego mieszkania trzypokojowego w nowym budynku z cichobieżną windą, zlokalizowanego w centrum Szczecina, na cichym i spokojnym...

  • 2 pokoje, loggia, 4 piętro – os. Okrzei, Bełchatów
    1 / 9
    2 pokoje, loggia, 4 piętro – os. Okrzei, Bełchatów

    Bełchatów

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Bełchatowie na osiedlu Okrzei, usytuowane na 4. piętrze w niskim bloku. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z salonu z wyjś...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 285 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone w kamienicy w centrum Brzegu przy ul. Placu Młynów. Lokal znajduje się na 3. piętrze i stanowi świetną propozycję...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwskie Wzgórze

    Gdańsk » ul. Myśliwskie Wzgórze

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- po kapitalnym remoncie,- piętro 4 z 4 z ładnym widokiem na przestrzał,- budynek z windą,- zwierzęta mile widziane,- miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne...