• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Gdańsk ul. Bydgoska

    Gdańsk » ul. Bydgoska

    • 715 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    TYLKO U NAS! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzen...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 907 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 20 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że ak...

  • 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 355 580 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 282 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 964 110 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 230 174 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 21 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 427 800 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, apartamenty w gotowej inwestycji na Ursynowie

    Warszawa » Ursynów » ul. Pustułeczki

    • 1 173 744 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 934 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 11 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe, przestronne, klimatyczne, mieszkanie położone w odnowionej wrzeszczańskiej kamienicy.Mieszkanie jest położone na trzecim (ostatnim) piętrze budynku. Ma po...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Olimpijska

    Gdańsk » ul. Olimpijska

    • 1 300 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gustownie urządzone, dwupoziomowe- 4-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 121,10 m2.Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon z jadalnią (z salonu w...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, Łostowice.Zostań pierwszym najemcą.Z przyjemnością prezent...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliana Tuwima

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Tuwima

    • 619 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych częściGdańska - Wrzeszcz/Aniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonałalokalizacja dla osób ceniących bliskość...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul.

    Białystok » Centrum

    • 310 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego o powierzchni całkowitej 25 m2 (po podłodze) i powierzchni użytkowej 21,5 m2 (odliczając skosy). To doskonała propozycja dla tych, którzy p...

  • Mieszkanie Hajnówka ul. Lipowa

    Hajnówka » ul. Lipowa

    • 249 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne 3 pokoje z balkonem przy ul. Lipowej - Twoja własna aranżacja!Szukasz miejsca, które stanie się Twoją oazą spokoju? Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: nowocześnie wykończone, jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym, oraz komórką lokatorską (ok. 2,m/2), w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańs...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 545 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą:- salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2- pokój 9 m2- oddzielna kuchnia 5,1 m2- łazienka...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Czesława Niemena

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Niemena

    • 1 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Fort Forest, które jest otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zapewnia codzienny kontakt z naturą, nie rezygnując...

  • Dwa pokoje na parterze ok.39m2/ garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow. 38,45...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Ruczaj ul. prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków » ul. Bobrzyńskiego

    • 629 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż mies...

  • 2 pokoje, loggia, komórka | ul. Wrocławska

    Białystok » ul. Wrocławska

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,80 m², położone przy ul. Wrocławskiej w Białymstoku, na 3. piętrze w budynku bez windy.Zdjęcia w ogłoszeniu...