• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Antoniego Lendziona

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Lendziona

    • 1 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: lokal z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym jak i do zamieszkania dla osób, które potrafią docenić piękno starych kamienic. Powierzchnia ujawniona w księdze wiec...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Myśliwska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myśliwska

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m²,  składające się z:- Salon z w pełni wyposażonym w sprzęt AGD aneksem kuchennym i wyjściem na balkon- Korytarz z szafą w za...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 3- pokojowe, w którego skład wchodzą:- kuchnia z oknem i wydzieloną strefą jadalnianą - łazienka z wanną- pokój dzienny z wyjściem na balkon- 2 sypialnieNieruchomość z...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 1 149 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 14 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 649 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ BARDZO JASNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ- GOTOWE DO ZAMIESZKANIAMIESZKANIE: Ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone jest na cz...

  • przy Żwirowni, tereny zielone, ścieżki rowerowe

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 520 320 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje urządzone mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Przy Bramie Targowej

    Elbląg » ul. Przy Bramie Targowej

    • 649 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE PREMIUM ul. Przy Bramie Targowej - KAMIENICA MYTYCHACzy można połączyć klimat elbląskiej Starówki z nowoczesnym luksusem? Zapraszam pod adres ul. Przy Bramie Targowej 12...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Malborska

    Elbląg » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szuk...

  • Mieszkanie Rumia ul. Księdza Lucjana Gierosa

    Rumia » ul. Gierosa

    • 459 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Rumi  - idealne dla singla, pary lub pod wynajem! Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z poprzedniej inwestycji i prezentują standard wykończenia.Mi...

  • Mieszkanie w Białogardzie 2-3 pokojowe

    Białogard » ul. Polna

    • 290 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż trzy pokojowego ( 64,60 m2 ) nietuzinkowego mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, położonego na parterze w spokojnej części Białogardu.To oferta dla osób , które cenią...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 6 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu rozkładowe, ładne, narożne (płd-zach) ponad 100 metrowe mieszkanie przy Metrze Wilanowska w budynku z basenem. Okolica z pełną infrastrukturą miejską (usługi, handel...

  • Oferta premium full wypas..!
    1 / 16
    Oferta premium full wypas..!

    Wrocław

    • 979 999 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szukają Państwo przestrzeni z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną? Prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie (71,44 m²) przy ul. Strońskiej. To unikalna nieruchom...

  • Na Czwartej Chmurce...
    1 / 16
    Na Czwartej Chmurce...

    Wrocław

    • 639 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość ludzi widzi tylko metraż. Ty zobaczysz tu potęgę spokoju. Przestań szukać kompromisów i zamieszkaj tam, gdzie nikt nie tupie Ci nad głową. To 49,86 m² surowego konkretu...

  • Artystyczny sznyt: wnętrze z duszą!
    1 / 16
    Artystyczny sznyt: wnętrze z duszą!

    Wrocław

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapomnij o nudnych kwadratach i ciemnych kątach! Przedstawiam 52,8 m² czystej formy, gdzie architektura gra główną rolę, a światło jest najważniejszym lokatorem. Dlaczego to miejs...

  • Mieszkanie z immunitetem na remont
    1 / 7
    Mieszkanie z immunitetem na remont

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Masz już dość oglądania apartamentów, w których jedynym luksusem jest grzyb na ścianie i zapach minionej epoki? Przy ul. Schuberta jedyną rzeczą, którą musisz wnieść, są Twoje ulub...

  • Stargard - przytulne 2 pok mieszkanie
    1 / 7
    Stargard - przytulne 2 pok mieszkanie

    Stargard Szczeciński

    • 275 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie | Stargard, Osiedle Lotnisko I 31,88 m² I 2 piętro Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu — idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz...

  • Dwa pokoje na Bródnie - 15 min do Centrum
    1 / 16
    Dwa pokoje na Bródnie - 15 min do Centrum

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m² w odnowionej kamienicy na Bródnie przy ul. Oliwskiej PREFEROWANY KLIENT GOTÓWKOWY Mieszkanie zlokalizowane w świet...

  • Przestronne, duży balkon, widok na zieleń
    1 / 15
    Przestronne, duży balkon, widok na zieleń

    Olsztyn

    • 374 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu...

  • BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne
    BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne

    Warszawa

    • 959 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 794 070 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE PLATANOWE W BIESTRZYKOWIE ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej . To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2Km od granic Wrocławia...