• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM
    1 / 11
    Mieszkanie do remontu 33m kw BOGUSZOW -GORCE -CENTRUM

    Boguszów-Gorce

    • 92 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    UL. STRAZACKA 4 M.10 region Dolnoslask Mieszkanie cale wyszpachlowane -NIE REGIPSY!! Wymalowane teraz w maju-2023 roku Panele na podlodze w pokoju polozone 2 tyg temu wrz...

  • 2 pokoje z widna kuchnią, budynek po odnowieniu

    Warszawa » Bielany » ul. Dorycka

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem Mieszkanie położone w budynku po rewitalizacji. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4 m2. Jest KW b...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Zygmunta Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 4 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój i k...

  • Mieszkanie Stegna ul. Powstańców Warszawy

    Stegna » ul. Powstańców Warszawy

    • 410 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub ja...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w przy ul. Zebrzydowickiej znajdujące się na parterze budynku. Składa się z jednego dużego pokoju, sypialni, małego dodatkowego p...

  • 3 pokoje | PARTER | 57 m² | od zaraz

    Radom » ul. Osiedlowa

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m² zlokalizowane w Radomiu na ul. Osiedlowej (Ustronie).Nieruchomość znajduje się na parterze, co stanowi...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Księdza Piotra Ściegiennego

    Kielce » ul. Ściegiennego

    • 695 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.Apar...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul. Ludwika Waryńskiego

    Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 379 620 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 166 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Super oferta, apartamenty Premium w Busku-Zdroju!Apartamenty uzdrowiskowe Hygge to oaza ciepła, spokoju i bezpieczeństwa o niepowtarzalnym, nowoczesnym stylu, co czyni obiekt unika...

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Rybacka

    Krynica Morska » ul. Rybacka

    • 470 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU MIESZKANIA W KRYNICY MORSKIEJ Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANY - IDEALNE JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY - pow. 31,65 m2- 2 pokoje- aneks kuchenny- łazie...

Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 711 450 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiam do sprzedaży apartament M5 klasy premium  o powierzchni 76,51 m2 z przeszklonym tarasem o powierzchni 37,03 m2, położony na parterze budynku B2 - 250 m od parku zdrojo...

Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamenty uzdrowiskowe "HYGGE" to inwestycja składająca się z 6 kameralnych budynków, wkomponowanych harmonijnie w otoczenie, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz najnowocześniejs...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

    Kielce » al. Nowaka-Jeziorańskiego

    • 497 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Jeziorańskiego. To idealne miejsce dla osób c...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Fryderyka Chopina

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Chopina

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni niecałych 41,70 m², zlokalizowanego na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z 1971 roku. Mieszkanie jest częścią...

  • Mieszkanie Kielce ul. Nowowiejska

    Kielce » ul. Nowowiejska

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 50 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły.Miesz...

  • Mieszkanie Kielce ul. Pocieszka

    Kielce » ul. Pocieszka

    • 470 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym bloku, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Pocieszka, bardzo blisko...

  • Mieszkanie Kielce ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej

    Kielce » ul. Ćwiklińskiej

    • 335 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ***REZERWACJA***Mieszkanie o powierzchni 40 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 2 piętrze 9 piętrowego bl...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Generała Władysława Andersa

    Kielce » ul. Andersa

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W sprzedaży posiadamy mieszkanie 67,5m2 - 3pokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku na zamkniętej inwestycji.BELLA VISTA to ogrodzona inwestycja w skład której wchodzi 21 budynkó...

  • Mieszkanie Kielce ul. Sandomierska

    Kielce » ul. Sandomierska

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do wynajęcia wyremontowanego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², zlokalizowanego na wysokim parterze bloku przy ulicy Sandomierskiej w Kielcach.Opis mieszkani...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Warszawska

    Kielce » ul. Warszawska

    • 799 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    * NA SPRZEDAŻ *Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 62m2, znajdujące się na parterze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycjiPARKOWE WZGÓRZEWykończone "Pod Klucz"BRAK PODATKU PCC 2%...

  • Mieszkanie Dąbrowa rynek pierwotny ul. Diamentowa

    Dąbrowa » ul. Diamentowa

    • 976 800 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m², położone na parterze w nowo budowanym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w malowniczej miejscowo...