• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Litewska

    Kraków » Krowodrza » ul. Litewska

    • 480 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 21 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 370 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,37 m, położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Robotniczej. Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. W SKŁA...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Stare Miasto, Wrocław-Stare Miasto

    Wrocław » Stare Miasto

    • 4 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Polecamy pod wynajem wyjątkową ofertą najmu 3 pokojowego apartamentu znajdującego się we Wrocławiu w dzielnicy Kępa Mieszczańska ok. 18 minut od Centrum. Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 700 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania ul. Górnośląska Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Górnośląskiej. Lokal znajduje się na 3. piętr...

  • Mieszkanie Duszniki-Zdrój rynek pierwotny

    Duszniki-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Polecam na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 50 m , położony w malowniczej lokalizacji Duszniki Zdrój inwestycja Black Hill z widokiem na Czarny Staw....

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę pierwszego wynajmu nowoczesnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 42 m, zlokalizowanego w nowym budownictwie w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, idealnego dla rodziny, pary lub studentów ceniących świetną lokalizację. Lokal o powierzchni...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie

    Kraków » Podgórze Duchackie

    • 535 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,63 m 2 z rewelacyjnym widokiem, położona na 9 piętrze! Nieruchomość zlokalizowana jest na Woli Duchackiej (Podgórze Duchackie)...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 33,60 m, zlokalizowana przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w spokojnej i cichej okolicy. Lokal składa się z d...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Lipowa

    Kalisz » ul. Lipowa

    • 519 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66m2, znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul Lipowej. Mieszkanie składa się z kuchni z meblami w zabu...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 320 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych w centrum miasta. Lokal składa się z 2 dużych pokoi,...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, blisko centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,4m2 znajduje się w bloku z cegły na 3 piętrze. Przynależy do niego piwnica i wóz...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Polecam pod wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, znajdujące się na 8 piętrze w wieżowcu na oś. Widok. Mieszkanie przeszło generalny remont, jest w pełni wyposażone, sk...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Górnośląska

    Kalisz » ul. Górnośląska

    • 430 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż jasne 2-pokojowe 86 m2 w odnowionej kamienicy przy ul.Górnośląskiej na 3 piętrze. Lokal składa się z przestronnej kuchni, wyposażonej w meble kuchenne ze sp...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Poznańska

    Kalisz » ul. Poznańska

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy pod wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, znajdujące się na 4 piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 195 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy w centrum Kalisza o powierzchni 67,79m2 usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość składa się z kuchni, 2 pokoi oraz przedpoko...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Serbinowskiej. Mieszkanie składa się półotwartej kuchni, salonu, 2...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 335 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,8m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie przeszło generalny remont, składa si...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, z 2 balkonami, usytuowane na 2 piętrze na Osiedlu Złote Łąki. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z a...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,80m2, znajdujące się na 3 piętrze w trzyletnim bloku z windą przy ul. Tymiankowej w Kaliszu. Mieszkanie...