• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Kalisz ul. Chopina

    Kalisz » ul. Chopina

    • 180 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 24m2, znajdującą się na 3 piętrze w bloku z cegły z lat 60 tych w pobliżu Galerii Tęcza. Mieszkanie składa się salonu połączo...

  • Mieszkanie Kalisz ul. Hoża

    Kalisz » ul. Hoża

    • 287 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym bloku przy ul. Hożej . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze sk...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 268 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32m, zlokalizowane na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku na popularnym kaliskim osiedlu Dobrzec. To idealna propozycj...

  • Mieszkanie Nowe Skalmierzyce ul. Kaliska

    Nowe Skalmierzyce » ul. Kaliska

    • 530 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,5 m, usytuowane na wysokim parterze, co zapewnia większą prywatność oraz komfort codziennego...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,32 m, zlokalizowane na III piętrze w atrakcyjnej części miasta (okolice ul. Serbinowskiej/Górnośląskiej, rejon Zegara). Nieruch...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam pod wynajem bezczynszową kawalerkę z balkonem o powierzchni 32m2 znajdującą się na 2 piętrze w kamienicy w centrum Kalisza. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, ł...

  • Mieszkanie Kalisz rynek pierwotny

    Kalisz

    • 672 360 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 5 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 129,30m2, znajdujące się na poddaszu w odnowionej kamienicy z windą w centrum Kalisza. Lokal w stanie deweloperskim do włas...

  • Nowoczesny apartament świetna lokalizacja

    Opole

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 116 m², usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku wyposażonego w win...

  • TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE
    1 / 5
    TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE

    Łódź

    • 597 509 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Brak prowizji Brak podatku PCC Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM PRZY MANUFAKTURZE! Szukasz...

  • Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO
    Warszawa, Białołęka, Głębocka 113, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie z 2025 r. o powierzchni 36,37m2 dopiero co wykończone i gotowe do zamieszkania. W całym mieszkaniu na podłodze położona płytka imitująca drewno. Biurom nieruc...

  • Mieszkanie Lublin, Emancypantek
    Mieszkanie Lublin, Emancypantek

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m², z dwustronnym układem, położone na osiedlu LSM przy ul. Emancypantek. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, któ...

  • Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest
    1 / 16
    Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 46,22 m2. Do mieszkan...

  • Idealne mieszkanie lub biuro w bardzo dobrej lokalizacji.
    Idealne mieszkanie lub biuro w bardzo dobrej lokalizacji.

    Wrocław

    • 666 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z salonem oraz aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 55m2 położone niedaleko Hali Kupców przy ul. Ślicznej. Mieszkanie nadaje się zarówno na...

  • Mieszkanie 55 m2 w świetnej lokalizacji miasta
    1 / 9
    Mieszkanie 55 m2 w świetnej lokalizacji miasta

    Mińsk Mazowiecki

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne mieszkanie 55 m² | 4 piętro | 3 pokoje | funkcjonalny układ Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 4 piętrze w budynku...

  • Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa
    Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa

    Szczecin

    • 459 900 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym i inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu Drzetowa, przy ulicy Parkowej, tuż obok skrzyżowania z ulicą Em...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Widok
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Widok

    Kraków

    • 399 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie,...

  • Mieszkanie Elbląg, Malborska
    Mieszkanie Elbląg, Malborska

    Elbląg

    • 259 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PRZESTRONNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Elbląg , ul.Malborska * Dobra cena 5424 zł za mkw * Klimatyzacja * Dwupokojowe * Trzecie piętro * 59 mkw * Ogrzewanie pie...

  • Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego
    Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego

    Pabianice

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w śródmieściu Gdańska przy ul. Rajskiej.  Lokal znajduje się w budynku z lat 50-tych, wybudowanym z cegły.  Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 555 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, I piętro, Osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszk...