• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • 2 pok. w CENTRUM! do wejścia! + KLIMATYZAJCA!

    Sosnowiec » ul. Kościelna

    • 309 990 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w samym CENTRUM Sosnowca! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 47m2 - układ 2-pokojowy - salon + sypialnia + kuchnia +...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski ul. 1 Maja

    Wodzisław Śląski » ul. Maja

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 m², usytuowane na parterze w niskiej zabudowie. Lokal został zaprojektowany w sposób maksymalnie wykorzys...

  • Mieszkanie Kielce ul. Warszawska

    Kielce » ul. Warszawska

    • 298 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 33,60 m kw. składające się z 2 pokoi, kuchni ciemnej w aneksie, łazience wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku z balkonem...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. 1000-Lecia

    Jastrzębie-Zdrój » os. 1000-lecia

    • 219 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla 1000-leci...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny o pow.40,78m2 zlokalizowany w apartamentowcu Central House w Dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 2 -pokojowe, ur...

  • Mieszkanie Staszów ul. Gen. Mariana Langiewicza

    Staszów » ul. Langiewicza

    • 398 985 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67 m², położone na 2 piętrze w topowej lokalizacji Staszowa przy ul. Langiewicza 3.Lokal wyróżnia się bar...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Jerzego Szajnowicza-Iwanowa

    Kielce » ul. Szajnowicza-Iwanowa

    • 1 019 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicyNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m², usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji Grabina.Nieruchomość skł...

  • Mieszkanie Czernica

    Czernica

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Całkowita cena wynajmu to 1500 zł (1 lokator) Do wynajęcia kawalerka po kompleksowym remoncie. Ogrzewanie zapewnia nowoczesna i energooszczędna pompa ciepła powietrze-powie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Hermana

    • 899 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkam...

  • Pogodno mieszkanie na poddaszu do remontu.

    Szczecin

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,34 m2 w bardzo zadbanej i odświeżonej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze -poddaszu...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul.

    Gdynia » Grabówek

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, w dobrze skomunikowanej części Gdyni. W odległości około 200 metrów znajduje się stacja SKM...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 1 075 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesow...

  • NIespotykane miszkanie z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątk...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Szmulki rynek pierwotny ul. Otw...

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Otwocka

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budy...

  • 0%, Lewandów - taras 35m, 2 garaże, komórka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 030 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko u nas !!! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "Szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino,...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Jałtańska

    Warszawa » Mokotów » ul. Jałtańska

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie 43m2 PARTER, Centrum, media z miasta

    Pieniężno » ul. Kościuszki

    • 175 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – PIENIĘŻNO, UL. KOŚCIUSZKI 6A Na sprzedaż przytulne a zarazem przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji – w samym centrum...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 3 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia 37m2 w tym 2 pokoje duży 14m2, mniejszy 10m2, kuchnia z oknem, łazienka z narożną wanną, bardzo duży balkon 1,8m2 z widokiem na panoramę Warszawy. W pokoju dziennym st...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 1 189 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż mies...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Urzędnicza

    Kraków » Krowodrza » ul. Urzędnicza

    • 880 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...