• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą
    1 / 9
    Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą

    Gdańsk

    • 667 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszk...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów

    Gdańsk

    • 469 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w bloku z windą z 1975r. Budynek po remoncie klatki i elewacji, ocieplony. Wok...

  • Rozkład | 4 pok | balkon | 4 km do Rynku | GAJ
    1 / 16
    Rozkład | 4 pok | balkon | 4 km do Rynku | GAJ

    Wrocław

    • 770 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Rozkład | 4 pok | balkon | 4 km do Rynku | GAJ Lokalizacja: Wrocław – Krzyki / Gaj / ul. Krynicka • Ilość pokoi: 4 • Metraż: 72 m2 • Kuchnia: osobna, widna • Piętro: 9/10 • Winda...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 621 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • 66 m², 3 pokoje, winda, Chełm
    1 / 8
    66 m², 3 pokoje, winda, Chełm

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicą Gdańsk Chełm | 3 pokoje | 4 piętro | winda | świe...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Łużycka
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Łużycka

    Kraków

    • 620 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu lub dla rodziny. Dwa niezależne pokoje. Świetna komunikacja z centrum miasta oraz z Ruczajem (Kampus UJ). Fanta...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Spokojna
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Spokojna

    Kraków

    • 849 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | KRAKÓW- KROWODRZA/ŁOBZÓW UL. SPOKOJNA DOSKONAŁA LOKALIZACJA 15/20 MIN SPACERKIEM OD RYNKU GŁÓWNEGO!! 2 POKOJE 43m2(oddzielne z antresolami...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wilczak
    1 / 7
    Mieszkanie Bydgoszcz Wilczak

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    StartFragment Skoro trafiłeś na tę ofertę, to znaczy, że szukasz wśród nieruchomości w Bydgoszczy czegoś więcej niż tylko czterech ścian - szukasz potencjału, doskonałej lokali...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Prezentujemy Państwu bardzo dobrze położone, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w cichej i spokojnej dzielnicy Szombierki, przy ulicy Nowakow...

  • Ładne 2 pokojowe ca 38m2 po remoncie na IVp
    1 / 3
    Ładne 2 pokojowe ca 38m2 po remoncie na IVp

    Poznań

    • 420 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 1, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką z kabiną prysznicową wykończona jasna glazurą. Własność z KW, w sąsiedztwie sklepów, komunikacji miejskiej, banku, ryneczku...

  • Nowe budownictwo, winda, duzy balkon!

    Brzeg

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ciekawa, niepowtarzalna oferta dostępna tylko w naszym biurze!!! Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem, umiejscowione w nowym apartamentowcu, charakteryzujące się oryginalnym r...

  • OŁAWA! 2 pokoje na oś. Chrobrego

    Oława

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomość idealna do zamieszkania jak i pod wynajem. Słoneczne mieszkanie, położone na drugim piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizowanym blisko centrum miasta, charakteryzuj...

  • Oława - Iwaszkiewicza! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkon...

    Oława

    • 475 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ładne i przytulne 3 pokoje z balkonem. Ciekawa, niepowtarzalna oferta!!! Przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie, położone na czwartym piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizo...

  • Mieszkanie Kielce ul. Targowa

    Kielce » ul. Targowa

    • 549 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w bloku mieszkalnym przy ul. Targowej — ścisłe centrum Kielc, tuż obok Doliny Silnicy i Galerii Korona. Lokal po generalnym rem...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Warzywna

    Gniezno » ul. Warzywna

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne 2 pokoje w Gnieźnie - ul. Warzywna | Parter | ParkingPowierzchnia: 34 m² (przemyślany układ: 2 pokoje, w tym jeden przejściowy).Stan: Mieszkanie odświeżone, gotowe do zam...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 695 042 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 43,99m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Teren wokół inwestycji ogr...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 8 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², z...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 1 141 452 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 15 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 73,17m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 470 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesna, jasna kawalerka na cenionym osiedlu Lawendowe Wzgórza , zaprojektowana tak, żeby maksymalnie wykorzystać każdy metr i jednocześnie dać poczucie przestrzeni. Ideal...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 801 796 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 48,89m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania p...