• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Rakowicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Rakowicka

    Kraków

    • 669 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 2 POKOJE / 36 M² / 1 PIĘTRO / JASNE WNĘTRZE / GALERIA KRAKOWSKA / DWORZEC GŁÓWNY/ KRÓTKI NAJEM / KOMÓRKA LOKATORSKA / KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest id...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 589 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą – w pobliżu zn...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Mieszczańska
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Mieszczańska

    Wrocław

    • 689 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Matczak [tel] Licencja PFRN nr 31726 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kępa Mieszczańska Otoczenie nieruchomości: - inwestycja z całodobową ochroną, mon...

  • Mieszkanie ul. Koszarowa
    1 / 7
    Mieszkanie ul. Koszarowa

    Staszów

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie po remoncie – parter, Staszów, ul. Koszarowa Gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie o powierzchni 50,92m2 zostało podzi...

  • Mieszkanie Opole, Sieradzka
    Mieszkanie Opole, Sieradzka

    Opole

    • 569 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,17 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Si...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokie...

  • Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo
    1 / 16
    Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo

    Gdańsk

    • 814 777 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z tarasem | Baltic Line | Sobieszewo Cena: 814 777 zł brutto (możliwość odliczenia 23% VAT) Na sprzedaż elegancki apartament o funkcji mieszkalno-inwestycyjnej, zlokal...

  • Poprawisz Księgowego? No nie sądzę...
    1 / 16
    Poprawisz Księgowego? No nie sądzę...

    Wrocław

    • 511 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz poezji, idź do biblioteki; jeśli szukasz pieniędzy, czytaj dalej. Większość ludzi uczy się na błędach, ale właściciel tego mieszkania woli liczyć zyski. Jako księgow...

  • Mieszkanie Legnica,
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokal użytkowy + Mieszkanie | 100 m² | Po remoncie | Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m², składającą się z lokalu użytkowego oraz mieszkania...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 913 206 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Legnica, Złotoryjska
    Mieszkanie Legnica, Złotoryjska

    Legnica

    • 460 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Złotoryjskiej. Lokal idealny dla rodziny, lub inwestora poszukującego n...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...

  • Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!
    1 / 14
    Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!

    Szczecin

    • 585 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle z...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Chorzele

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ładne mieszkanie w miejscowości chorzele blisko przasnysza mieszkanie 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka korytarz/przedpokój do mieszkania piwnica duży pokój z balko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Zerzeń, Morawska

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4 Metraż: 67,9 m² Piętro: 2/2 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: odrębna własność Cena: 999 000 zł (do rozs...

  • dwa mieszkania z garażami
    dwa mieszkania z garażami

    Frombork

    • 219 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Fromborku przy ul. Mickiewicza – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję; oferta obejmuje dwa niezależne mieszkania o łącznej pow...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 635 982 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn
    1 / 16
    Przytulne 3 pokoje z dużym balkonem, Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać Są wnętrza, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Nie próbują niczego udowadniać. Po prostu zapraszają światłem, proporcją przest...

  • Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.
    1 / 15
    Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.

    Rewal

    • 2 165 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 40 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwesty...