• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PREZENTUJEMY przestronny i widokowy LOKAL MIESZKALNY O POW. 65,5 M2. Z balkonu widok na panoramę Beskidów. Lokal numer 10B ostatnia szansa na rezerwację w tej cenie. Zapraszam do...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ostatnie 2 apartamenty w prestiżowym kompleksie w Ustroniu idealne do życia i inwestycji Nowoczesne apartamenty w otoczeniu beskidzkiej przyrody to idealna propozycja zarówno do s...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Ustroń » ul. Myśliwska

    • 720 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament nr: 24B/2 Ustroń, ul. Myśliwska Zapraszamy do zakupu APARTAMENTU PREMIUM w Ustroniu na kameralnej inwestycji blisko centrum miasta. PANORAMA BESKIDÓW- to 12 komfo...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 330 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa niższa cena! Mieszkanie 51 m w centrum Skoczowa 330 000 zł Jeśli lubisz kamienice, wysokie pomieszczenia i naturalne światło wpadające przez duże okna, to miejsce jest właśni...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po pracy, cieszyć się spokojem i jednocześnie mieć blisko do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na s...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 675 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy ciszę, zieleń i bliskość miasta? Ta oferta w Ustroń spełni oczekiwania zarówno osób marzących o życiu w górach, jak i inwestorów szukających bezpiec...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 518 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy ul. Bładnickiej) w Międzyświeciu pomiędzy Ustroniem i Skoczowem. Lokal...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Andrzeja Brody

    Ustroń » ul. Brody

    • 1 700 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 14 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    UWAGA: SPRZEDAŻ DOTYCZY CAŁOŚCI DWA APARTAMENTY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 115 m (JEDNA KSIĘGA WIECZYSTA). BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU POJEDYNCZEGO MIESZKANIA. Dwa apartamenty w centrum...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 470 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ostatni Apartament z ogrodem i widokiem na góry z tarasu. Zapraszam na prezentację i do rezerwacji już dziś w cenie promocyjnej. O POW. 42,6 M2 Inwestycja jest w trakcie re...

  • Mieszkanie Ustroń

    Ustroń

    • 995 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W sercu zielonego Ustronia, w cichej i kameralnej części miasta, czeka na nowego właściciela wyjątkowy, dwupoziomowy apartament. Położony zaledwie kilka minut spacerem od centrum,...

  • Mieszkanie Cieszyn ul. Świętego Jerzego

    Cieszyn » rondo Jerzego

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    To mieszkanie to nie tylko cztery ściany to opowieść. Między regałami pełnymi klasycznych książek, wśród płyt pamiętających inne dekady i starannie gromadzonych kolekcji znaczków,...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy ostatni apartament w stanie deweloperskim, położony na 1. piętrze kameralnego, zamkniętego osiedla w Ustroniu. To idealna propozycja dla osób szukających k...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 460 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PREZENTUJEMY LOKAL MIESZKALNY NA PARTERZE Z TARASEM I OGRÓDKIEM O POW. 42,6 M2 Cała inwestycja obejmuje 19 budynków w zabudowie szeregowej po 2 mieszkania w każdym. Tworzy...

  • Mieszkanie Skoczów ul. Gustawa Morcinka

    Skoczów » ul. Morcinka

    • 295 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Fantastyczna kawalerka po remoncie na parterze. Idealna dla jednej osoby lub pary, osób w średnim wieku myślących o przyszłości oraz idealne mieszkanie dla seniora. Mamy dla Pańs...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jagiellońska

    Kielce » ul. Jagiellońska

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,49 m2 w stanie do wejścia w cenie 360.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b.Ul. Jagiellońska 60b w Ki...

  • Mieszkanie Kielce ul. Stefana Okrzei

    Kielce » ul. Okrzei

    • 310 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKAZJA! Mieszkanie z dużym balkonem - idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania, które łączy dobrą cenę z funkcjonalnym układem? Ta oferta przyciąga uwagę!Na sprzedaż mies...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jagiellońska

    Kielce » ul. Jagiellońska

    • 350 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b.Ul. Jagiellońska 60b w Ki...

  • Mieszkanie Kielce ul. Lecha

    Kielce » ul. Lecha

    • 389 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Czarnów ul. Lecha 6, o powierzchni 44m2 w cenie 389 000 zł, w stanie gotowym do zamieszkania.Układ Mieszkania:...

  • Mieszkanie Końskie ul. Południowa

    Końskie » ul. Południowa

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może planujesz inwestycję pod wynajem w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie!Lokalizacja: Końskie,...

  • Mieszkanie Kielce ul. Tektoniczna

    Kielce » ul. Tektoniczna

    • 515 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż | 52,28 m² + garaż podziemnyKielce - Ślichowice, ul. TektonicznaSzukasz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Kielc?Ta propozycja łączy spok...