• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Dwupokojowe z parkingiem w dzielnicy Parkitka
    1 / 13
    Dwupokojowe z parkingiem w dzielnicy Parkitka

    Częstochowa

    • 469 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu wraz z przynależnym miejscem parkingowym na zewnątrz w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie dwupo...

  • Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Nagietkowa
    Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Nagietkowa

    Bolszewo

    • 415 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO W ONYX HOME! NOWOŚĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI!!! Na sprzedaż pięknie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,94 m2 zlokalizowane w Bolszewie przy ul. Nagietkowej, w...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 252 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4, położone na czwartym piętrze przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, osob...

  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 557 376 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Zielińskiego
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Zielińskiego

    Wrocław

    • 967 839 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Jakub Kruszyński tel. [tel] Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno jako inw...

  • Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów

    Chojnów

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na II . piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie,...

  • Mieszkanie Białystok Antoniuk, Antoniukowska
    Mieszkanie Białystok Antoniuk, Antoniukowska

    Białystok

    • 339 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które o...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia
    Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 390 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKU Szukasz nieruchomości z "charakterem", która oferuje coś wi...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 1 271 985 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojo...

  • Lokal mieszkalny - Bydgoszcz
    1 / 4
    Lokal mieszkalny - Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości Małgorzaty Sochy-Gnacińskiej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: przysługujące upadłej prawo odrębnej własności lokalu mieszkal...

  • Małe mieszkanie na Stegnach, komórka, garaż
    1 / 12
    Małe mieszkanie na Stegnach, komórka, garaż

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,44 plus balkon 4,5 m2 położone na X piętrze budynku apartamentowego z 2009 roku przy ulicy Pory na Stegnach. W cenie mi...

  • Apartament w sercu Starego Miasta!
    1 / 16
    Apartament w sercu Starego Miasta!

    Warszawa

    • 1 420 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Stare Miasto, ul. Piekarska. Przedmiotem sprzedaży jest piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 62 m2 (w KW 60,54 m2). Mieszkanie znajduje się w kamien...

  • Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m², położone na 1. piętrze przy ul. Skrzetuskiego. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA! Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych! IDEALNE POD INWESTYCJE! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wy...

  • 3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa
    1 / 11
    3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przemyślane 3 pokoje z garderobą na osiedlu Kolejowa w Kole to idealna propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ i dobrą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 48,14 m² zn...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojo...

  • Mieszkanie Szczecin Zdroje
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Zdroje

    Szczecin

    • 622 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie jest jas...

  • Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok
    1 / 6
    Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok

    Chorzów

    • 461 213 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro