• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Kielce ul. Dewońska

    Kielce » ul. Dewońska

    • 475 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1996 roku przy ul. Dewońskiej na osiedlu Ślichowice w Kielce.Najważniejsze inf...

  • Mieszkanie Kielce ul. Urzędnicza

    Kielce » ul. Urzędnicza

    • 359 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Tej oferty nie znajdziesz na OTODOMPrzytulne 48 m² z Klimatyzacją - Osiedle JagiellońskieSzukasz mieszkania, które łączy bliskość tętniącego życiem cen...

  • Mieszkanie Katowice Ligota ul. Zielonogórska

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Zielonogórska

    • 424 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku, w spokojnej i d...

  • Mieszkanie Kielce ul. Ignacego Paderewskiego

    Kielce » ul. Paderewskiego

    • 456 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ✨ Top lokalizacja + funkcjonalny układ - mieszkanie, które szybko znajdzie właściciela! ✨Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na wygodnym 1. piętrze w za...

  • Mieszkanie Kielce ul. Klonowa

    Kielce » ul. Klonowa

    • 280 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Klonowej. Budynek jest po termomodernizacji, a klatka schodowa utrzymana w czystości i...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Malborska

    Elbląg » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro | balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szu...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Malborska

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Malborska

    • 219 777 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem pod wynajem | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz!Elbląg, ul. MalborskaSzukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, ja...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Juliusza Słowackiego

    Przemyśl » ul. Słowackiego

    • 399 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie 61,5 m w sercu Przemyśla - idealne do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,5 m, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • Dobra cena! 3 pokoje, dużo zieleni
    1 / 16
    Dobra cena! 3 pokoje, dużo zieleni

    Rumia

    • 579 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59.61 m², położone przy ul. Pomorskiej w Rumi (Janowo) – w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy. Lo...

  • 2 pokoje gotowe do wprowadzenia !!!
    1 / 13
    2 pokoje gotowe do wprowadzenia !!!

    Legionowo

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień Pokazowy 05.05.2026r. (Środa) Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w Legionowie przy ul. Husarskiej 29. Nieruchomość usytuow...

  • Rodzinne 3-pokoje z dużym balkonem 0% prowizji
    1 / 4
    Rodzinne 3-pokoje z dużym balkonem 0% prowizji

    Warszawa

    • 995 170 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z dużym balkonem | Bemowo | blisko metra | odbiór 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m² z dużym balkonem, zlokalizowane na warszawsk...

  • Piastów, 2 pokoje do remontu
    1 / 11
    Piastów, 2 pokoje do remontu

    Piastów

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Ważna informacja! Mieszkanie będzie dopiero dostępne od 1 kwietnia 2027, także szukamy klienta który jest w stanie kupić już teraz i wynająć właścicielom to mieszkanie na wspomnian...

  • Mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Jagiełły 5
    1 / 5
    Mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Jagiełły 5

    Inowrocław

    • 334 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie | 46,13 m² | Inowrocław, os. Piastowskie Biuro Anna Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i d...

  • Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku

    Szczecinek

    • 575 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 79,40m2, położone jest na I piętrze, w bloku wielorodzinnym na osiedlu Kołobrzeska. Nieruchomość składająca się z : - przestronnego, słonecznego salonu (2...

  • TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica
    1 / 9
    TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica

    Opole

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie czekaj – takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w absolutnie topowej lokalizacji – przy Rynk...

  • Sprzedam mieszkanie.Wrzeszcz Górny Ul.Słowackiego
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie.Wrzeszcz Górny Ul.Słowackiego

    Gdańsk

    • 585 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku, usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 1975 roku. Nieruchomo...

  • Mieszkanie Wejherowo, Kazimierza Dzięcielskiego
    Mieszkanie Wejherowo, Kazimierza Dzięcielskiego

    Wejherowo

    • 370 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO W ONYX HOME! OKAZJA! MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ! SZYBKA TRANSAKCJA! NIE PRZEGAP TEJ OFERTY! Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, kameralne mieszkanie o powierzchni 31,90 m2, z...

  • Przytulne mieszkanie przy Parku Kajki.
    1 / 14
    Przytulne mieszkanie przy Parku Kajki.

    Elbląg

    • 265 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na poddaszu budynku w spokojnej okolicy na ulicy Pionierskiej tuż przy Parku Kajki. Lokal przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu jest go...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Stepowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Stepowa

    Warszawa

    • 1 452 832 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Apartament 87,52 m² | 4 Pokoje | Balkon 4,76 m² | 1 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% PCC | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę z blis...