• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Rzeszów ul. Grodzisko

    Rzeszów » ul. Grodzisko

    • 790 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, minutę od płyty Rynku. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2, położone na wysokim parterze budynku. Mieszkanie po kapitalnym r...

  • Dwa pokoje na I piętrze os. Błękitne

    Dzierżoniów

    • 330 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż starannie wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w środkowej klatce. Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze zag...

  • Mieszkanie Częstochowa ul. Aleja Kościuszki

    Częstochowa » al. Aleja Kościuszki

    • 235 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym Centrum miasta  przy ul.Kościuszki !Atuty :-37m2 powierzchni-  do własnej aranżacji - mieszkanie sk...

  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • 2 pokoje Ełk, Jeziorna IIp. osobna kuchnia

    Ełk » pl. Jana Pawła II

    • 285 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA!PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,63m2, zlokalizowane na II piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Jana Pawła II 1A w Ełk...

  • Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji!

    Kraków » Grzegórzki » ul. Aleja Pokoju

    • 1 115 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, Aleja Pokoju, Grzegórzki. Aleja Pokoju, Grzegórzki to miejsce z doskonałą komunikacją. Najbliższy przystanek tramwajowy oddalony o 2 minuty sp...

  • Kielce Klonowa 2 pokoje parter z ogródkiem
    1 / 14
    Kielce Klonowa 2 pokoje parter z ogródkiem

    Kielce

    • 864 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CKDOM prezentuje apartament Premium z ogródkiem – ul. Klonowa – Kielce – 61,66 m2 Biuro Nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować apartament Premium usytuowany na parterze n...

  • Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie
    1 / 14
    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie

    Kielce

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Białogon, Kielce Biuro Nieruchomości CK dom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania...

  • Kielce apartament 70,84 z tarasem widokowym
    1 / 16
    Kielce apartament 70,84 z tarasem widokowym

    Kielce

    • 919 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    CKDOM prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z garażem i tarasem – Wietrznia – ul. Wojska Polskiego – 70,84 m2 Biuro Nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojo...

  • Mieszkanie sprzedam lub zamienię .
    Mieszkanie sprzedam lub zamienię .

    Sosnowiec

    • 280 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie (38m²) na ulicy Kowalskiego 2 w Sosnowcu Zagórze, lub zamienię na podobne lub większe - (z dopłatą) w Bielsku Białej. Nieruchomość jest w bardz...

  • Mieszkanie Toruń Mokre
    1 / 10
    Mieszkanie Toruń Mokre

    Toruń

    • 425 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 2 pokoje blisko CENTRUM Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2- pokojowego o pow. 40,52 m2 zlokalizowanego na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Scz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Widok
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Widok

    Kraków

    • 560 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Widok. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze a jego metraż licz...

  • Przestronne 3 pokoje Uroczysko Kielce 2 piętro
    1 / 7
    Przestronne 3 pokoje Uroczysko Kielce 2 piętro

    Kielce

    • 585 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje - Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Struga Kielce z Dwoma piwnicami – jeśli szukasz gotowego mieszkania dla rodziny – jeśli cenisz wygodę, prz...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta,
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta,

    Lublin

    • 739 900 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Mickiewicza - Lublin, Dziesiąta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń i wsz...

  • Nowe 2019 / Lux / Garaż / Balkon
    1 / 12
    Nowe 2019 / Lux / Garaż / Balkon

    Wrocław

    • 814 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,19 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia – na Stabłowicach. Najważniejsze informacje...

  • Dwupoziomowe mieszkanie Kielce Stok piwnica 40 m2
    1 / 15
    Dwupoziomowe mieszkanie Kielce Stok piwnica 40 m2

    Kielce

    • 1 199 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przestrzeń, która zaskakuje – ponad 200 m² komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta of...

  • Mieszkanie po remoncie Strzegom. Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie po remoncie Strzegom. Centrum

    Strzegom

    • 240 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Osobna kuchnie wyposażona w meble do zabudowy ze sprzętem ( wyciąg, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka) oraz lodówka wolnostojąca....

  • Mieszkanie 104,4 m2 Okazja
    1 / 16
    Mieszkanie 104,4 m2 Okazja

    Kolonowskie

    • 180 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry. 4 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba Budynek wielorodzinny W budynku znajduje się wspólne poddasze, własna piwnica(nie zaadoptowana więc do remontu)...

  • Mieszkanie Łagów,
    Mieszkanie Łagów,

    Łagów

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 56,6m2 usytuowane na piętrze niewielkiego budynku...

  • Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro
    1 / 8
    Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro

    Polkowice

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Polkowic – przy ul. 3 Maja. *** Lokal do remontu *** Cena do negocjacji *** Pierwsze zdjęcie w ogłos...