• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 574)
  • Mieszkanie Brzozów

    Brzozów

    • 332 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie / lokal usługowy centrum Brzozowa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 55,4 m, położona w samym sercu Brzozowa, w nowym budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk rynek pierwotny ul. Marynarki Polskiej

    Gdańsk » ul. Marynarki Polskiej

    • 611 375 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż szeroki wybór nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych zlokalizowanych w prestiżowej inwestycji znanego dewelopera dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, zaledwie...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska....

  • 1 / 3
    Mieszkanie Brzozów rynek pierwotny

    Brzozów

    • 355 555 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartamenty CHOPINA w Brzozów łączą w sobie wysoki standard, funkcjonalność oraz nowoczesną, niebanalną architekturę. Duże przeszklenia, przestronne balkony oraz ogrody i tarasy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 1 195 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m², położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (Ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 1 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym detalu....

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,27 m2, położone w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). W je...

  • 2 pokoje 43 m² | Winda | Balkon | 7/10p | Ustronie

    Radom » ul. Sandomierska

    • 307 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Radom, Ustronie, ul. SandomierskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową win...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska

    Gdańsk

    • 1 029 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne osiedle, które wyróżnia się wysokim standardem wykonania położone w malowniczej dolinie potoku Siedleckiego. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty i...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Kazimierza Wielkiego
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,69m2 położonego w bardzo atrakcyjnej loka...

  • Okolice ul. Ignacego Krasickiego
    1 / 14
    Okolice ul. Ignacego Krasickiego

    Wrocław

    • 949 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku. LOKALIZACJA: Karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od ce...

  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • Mieszkanie Skawina, Bukowska
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Bukowska

    Skawina

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 60 m² - Skawina, ul. Bukowska Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 4. piętrze w 4-...

  • mieszkanie 50m centrum blok
    1 / 4
    mieszkanie 50m centrum blok

    Kalisz

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    mieszkanie bez pośredników, biurom nieruchomości dziekuję. Niski czynsz tylko 250 zl. Ogrzewanie gazowe. Piec gazowy wymieniony 2 lata temu. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie 50m2....

  • 47m2 i 3 pokoje-to możliwe
    1 / 15
    47m2 i 3 pokoje-to możliwe

    Czeladź

    • 297 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które zaskakuje przestrzenią mimo kompaktowego metrażu! 47 m², a aż 3 pokoje – idealne rozwiązanie dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Przem...

  • Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37
    1 / 18
    Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy – na zielonym Żoliborzu, przy Al. Wojska Polskiego 37. MIESZKANIE o powierzchni 47,2 m², 2 pokoje, znajd...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Wojnów, Strachocińska
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Wojnów, Strachocińska

    Wrocław

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Podpisana rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze klimatycznego przedwojennego domu zlokalizowane przy ul. Strachocińskiej w zielonej i spokojnej części W...

  • Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośredników.
    Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośr...

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Od właściciela, bez pośredników. Sprzedam nowy, urządzony i wyposażony z klimatyzacją ( gotowy do zamieszkania ) apartament zlokalizowany w Warszawie (Mokotów) przy ul. Wynalazek N...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby, Gliniana
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby, Gliniana

    Wrocław

    • 550 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Huby to najbliższa centrum miasta część Krzyków. Nieruchomość zlokalizowana...

  • Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę
    1 / 16
    Sprzedam lub zamienię - warminsko-mazurskie na Warszawę

    Róg

    • 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nie płaci się czynszu!!! Bezczynszowe!! Sprzedam nieruchomość z osobnym wejściem w woj. warmińsko-mazurskim niedaleko Nidzicy o pow. ok. 280 m.kw. Pełne prawo własności! Zamienię...