• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 574)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się...

  • Kawalerka inwestycyjna w centrum Łodzi
    1 / 8
    Kawalerka inwestycyjna w centrum Łodzi

    Łódź

    • 298 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 22,73 m², usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kilińskiego. Idealne dla singla lub pary, które cenią sob...

  • 5 pokoi w sercu Łodzi – gotowe pod wynajem!
    1 / 16
    5 pokoi w sercu Łodzi – gotowe pod wynajem!

    Łódź

    • 620 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w samym centrum. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem. Zaledwie kilka k...

  • DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI
    1 / 14
    DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. W budynku wymienione piony wod - kan, elektryka. Klatki sch...

  • 3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²
    1 / 15
    3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²

    Oleśnica

    • 517 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m², zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz ponadprz...

  • Mieszkanie solec kujawski  gm. Solec Kujawski
    1 / 9
    Mieszkanie solec kujawski gm. Solec Kujawski

    Solec Kujawski

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Klimatyczne mieszkanie z ogrodem o łącznej powierzchni 59,2 m² | W pełni wyposażone ! Przyłubie, Gmina Solec Kujawski! Na sprzedaż wyjątkowe,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 43 m Kielce - Podkarczówka
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe 43 m Kielce - Podkarczówka

    Kielce

    • 399 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD znajdujące się na piętrze 3/4 na osiedlu podkarczówka w Kielcach. Cicha spokojna okolica pełna zieleni. Mieszk...

  • SUPER OFERTA po remoncie z balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Syndyk sprzeda lokal Mragowo ul. Kopernika 2A/22

    Mrągowo

    • 126 750 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzących działalności gospodarczej sprzeda lokal niemieszkalny położony w suterenie budynku przy ul. Kopernika 2A/22 w Mrągowie, w r...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki ul. Gerberowa

    Wrocław » Krzyki » ul. Gerberowa

    • 899 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 16 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z tarasem Wojszyce, Wrocław w opcji 0% prowizji od kupującego. Oferujemy luksusowe, funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Obrońców Poczty Polskiej

    Gdańsk » Śródmieście » pl. Obrońców Poczty Polskiej

    • 815 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej...

  • 3 pokoje | 55,8 m² | balkon | garaż

    Leszno » ul. Zamenhofa

    • 359 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m², położone w Lesznie przy ul. Zamenhofa, na 4 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Lokal idealny zarówn...

  • słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły

    Wałbrzych

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i ciepłego mieszkania położonego Białym Kamieniu (okolice ul. Bema). Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną, jasną kuchnią o pow...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Myczkowskiego

    Gdańsk » ul. Myczkowskiego

    • 999 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    CENA DO NEGOCJAJI!NA SPRZEDAŻ: 4-pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie w jednej z najpopularniejszych lokalizacji Gdańskiej Morenie.Mieszkanie o powierzchni 73,20 m2 składa się z...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 1 150 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,58 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 379 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 47 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. M...

  • 2 pok. | Prądnik Biały | do wejścia | Tramwaj
    1 / 16
    2 pok. | Prądnik Biały | do wejścia | Tramwaj

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. VETULANIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY | JASNE | DO WEJŚCIA | BALKON I WIDOK Z 5 PIĘTRA MIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY,...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Hajduki Nyskie

    • 75 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Hajduki Nyskie (ok. 4 km od Nysy) Na sprzedaż oferuję mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w spokojnej okolicy miejscowości...

  • Mieszkanie w kamienicy
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zloka...

  • Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej
    1 / 14
    Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle zaprojektowano z myś...