• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Gotowe do wprowadzenia Baranówek Kielce z ogrodem
    1 / 16
    Gotowe do wprowadzenia Baranówek Kielce z ogrodem

    Kielce

    • 860 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    CKDOM prezentuje apartament Premium z ogrodem – Apartamenty Stadion – ul. Żółkiewskiego – Kielce – 53,01 m² Biuro Nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować elegancki apartam...

  • Mieszkanie Bytom, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Bytom, Powstańców Śląskich

    Bytom

    • 315 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23m² zlokalizowane w Bytomiu przy pl. Powstańców Śląskich. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku w cichej...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami
    Mieszkanie Kołobrzeg, Za Świerkami

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwest...

  • 2 pokoje Kielce Centrum Słowackiego
    1 / 13
    2 pokoje Kielce Centrum Słowackiego

    Kielce

    • 560 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości CK dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m², zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty...

  • Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.
    1 / 14
    Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.

    Świnoujście

    • 489 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia – Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem ! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 3...

  • Urok i przestrzeń, 3 pokoje z tarasem
    1 / 12
    Urok i przestrzeń, 3 pokoje z tarasem

    Gdańsk

    • 1 080 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Urok i przestrzeń, 3 pokoje z tarasem Położone przy klimatycznej ulicy Jana Husa 14, w bezpośrednim sąsiedztwie Olivia Business Centre, to mieszkanie stanowi idealne połączenie mie...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice,
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice,

    Gdańsk

    • 698 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kameralne i nowoczesne osiedle z rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Hala garażowa, winda oraz pla...

  • Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki
    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki

    Ząbki

    • 460 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 40 m² | Ząbki, ul. Powstańców 62A | parter | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na parterze w b...

  • Mieszkanie Wieliczka Kokotów
    Mieszkanie Wieliczka Kokotów

    Wieliczka

    • 860 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim PLUS, położony w kam...

  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 849 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegł...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Przyjaźni Po...

    Kraków

    • 1 215 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w budynku z 2023 r. Idealnie sprawdzi się pod inwestycję lub dl...

  • Mieszkanie na sprzedaż w centrum Piły
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż w centrum Piły

    Piła

    • 265 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2-POKOJOWE 52,14 m² – PIŁA, CENTRUM – I PIĘTRO Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,14 m², zlokalizowane przy ul. Konopnickiej w samym...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice,
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice,

    Gdańsk

    • 495 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice, Al. Śliwowa
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice, Al. Śliwowa

    Wrocław

    • 1 195 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski Nr licencji PFRN 29569 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Przestronne, dwupoziomowe wnętrze z dwiema łazienkami, położone w zielonej części Maś...

  • Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Mieszkanie Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 970 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania 75,01 m2 plus powierzchnia antresoli ok 50 m2. rozkład p...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna
    1 / 5
    Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna

    Choszczno

    • 340 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m², położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 221 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m² zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Kmicica 12, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 70. Nieruchomość stanowi odrębną własność z c...

  • Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!
    1 / 16
    Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie. Aparta...

  • Mieszkanie pod Grójcem - piękna inwestycja przy lesie 3.1
    1 / 7
    Mieszkanie pod Grójcem - piękna inwestycja przy lesie 3.1

    Głuchów

    • 330 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZAPRASZAMY - KOLEJNY ETAP KAMERALNEGO PROJEKTU POD SAMYM GRÓJCEM. OSIEDLE GŁUCHÓW III. TUTAJ: mieszkanie nr 3.1 - mieszkanie na parterze. Dwa pokoje, łazienka plus pomieszczenie...