• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola
    Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica. Pomiesz...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek
    1 / 4
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek

    Katowice

    • 518 126 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Apartament 1 pok. 29,33m2 ogrzewanie miejskie /obok Sky Tower
    Apartament 1 pok. 29,33m2 ogrzewanie miejskie /obok Sky Tower

    Wrocław

    • 494 152 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą, bl...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    • 380 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Małgorzaty Sochy-Gnacińskiej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: przysługujące upadłej prawo odrębnej własności lokalu mie...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 6 350 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 24 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu siłownia i basenem. Doskonała lokalizacja, blisko centrum.Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:• Salonu z aneksem kuchennym• Sypialni•...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Starodęby

    Warszawa » Ursus » ul. Starodęby

    • 3 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy....

  • Mieszkanie Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,20 m, położone na parterze w Lewinie Brzeskim przy ul. Powstańców Śląskich. Układ mieszkania: - 3 niezależne poko...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego

    Warszawa » Ochota » ul. Walentego

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę z oddzielną sypialnią, o powierzchni 25,69 m² na warszawskiej Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego.Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze w budynku z...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek rynek pierwotny ul. Wolińska

    Warszawa » Targówek » ul. Wolińska

    • 625 440 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Nowe Włochy, ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6.> Mieszkanie...

  • Mieszkanie bezczynszowe z garażem i ogrodem

    Bielsko-Biała » ul. Wyspiańskiego

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,68 m², położone na 2 piętrze z 2 w kameralnej kamienicy z 1930 roku, wybudowanym z cegły, zlokalizowanym w Bielsku-Białej przy u...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Warszawska

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca PKP oraz WKD) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy W...

  • Rezerwacja |Mieszkanie 38,74 m2 | Sprzedaż |

    Ciechanów » ul. Kopernika

    • 385 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 38,74 m2 w Ciechanowie przy ul. Mikołaja Kopernika 10, Śródmieście. MIESZKANIE OBEJMUJE: salon z aneksem kuchenn...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 2 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 669 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ostoja Myśliwska, Gdańsk MorenaNa sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 46,40 m², położone na 3. piętrze nowocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Kmdr. Tadeusza Bramińskiego

    Gdańsk » ul. Bramińskiego

    • 3 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz !Atuty nieruchomości : nowe w pełni wyposażone mieszkanie- będziesz pierwszym użytkownikiem dobra komunikacja miejska do 25min -centrum...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Rozewska

    Gdynia » Chylonia » ul. Rozewska

    • 2 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    GOTOWE DO WPROWADZENIA MIESZKANIE POŁOŻONE W ZIELONEJ, SPOKOJNEJ OKOLICY.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9, w dzielnicy Chylonia - jednej z na...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 1 630 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 24 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,99m², z prywatnym tarasem o pow. 40,12 m² w prestiżowej inwestycji „U Przybyszewskiego” - K...

  • idealne pod inwestycję, w samym centrum

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 585 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od...