• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem
    1 / 12
    mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone w kameralnym i zielonym osiedlu w warsza...

  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • Czysto pewnie i z charakterem
    1 / 15
    Czysto pewnie i z charakterem

    Łódź

    • 330 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, gdzie po przekroczeniu bramy osiedla miejski zgiełk nagle cichnie, a Ty wchodzisz do bezpiecznej, zielonej enklawy. To nie jest kolejny anonimowy blok – to T...

  • Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu
    1 / 16
    Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 26a, na warszawskim Żeraniu. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze, w budynku z 1993 roku....

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska

    Piekary Śląskie

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m² zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cich...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja

    Piekary Śląskie

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w cichej i spo...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle Wieczorka ul. Ziętka

    Piekary Śląskie » ul. Ziętka

    • 1 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (p...

  • Mieszkanie Poznań Główna rynek pierwotny ul. Nadolnik

    Poznań » ul. Nadolnik

    • 267 107 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Udogodnienia: winda, stojaki na rowery, blisko centrum i komunikacji miejskiej, nowoczesna architektura, tereny zielone - w pobliżu Park Ks. Tadeusza Kirschke oraz promenada wzdłuż...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jana Iii Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 830 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m² | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III SobieskiegoŚwietny układ • zielona okolica • nowa linia tramwajowa do Centrum lub WilanowaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonal...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. al. Jana Pawła I...

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 979 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 25 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Al. Jana Pawła II Widok na Park Saski Metro Rondo ONZ nieopodal! Po generalnym remoncie od podstaw Wszystko nowe łącznie z instalacjami Nowe okna PCV Można od zaraz wpro...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Franciszkańska

    Przemyśl » ul. Franciszkańska

    • 525 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok.65 m , położone na 2.piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej w Przemyślu, to doskonała propozycja dla osób ceni...

  • Mieszkanie Ostrów

    Ostrów

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ostrów, wynajmę 3-pokojowe komfortowe mieszkanie , umeblowane Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m położone na 2 piętrze w bloku w Ostrowie. Lokal...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha

    Warszawa » Ursus » ul. Tomcia Palucha

    • 600 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, z 3 w budynku przy ul. Tomcia Palucha 3 o łącznej powierzchni 37.3 mkw. w...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jesionowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jesionowa

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy! 10 min do Manhattanu, 5 min do Galerii Bałtyckiej! W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, prz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Zaroślak

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Zaroślak

    • 484 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    INFORMACJA: JESIENIĄ 2026 ROKU KAMIENICA ZOSTANIE PODŁACZONA DO SYSTEMU CENTRALNEGO OGRZEWANIA!Na sprzedaż jasne, ustawne, wysokie, 2 pokojowe, położone w Gdańsku, w dzielnicy Śród...

  • Mieszkanie Nowogard
    1 / 3
    Mieszkanie Nowogard

    Nowogard

    • 285 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m². Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe pokoj...

  • Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w Elblągu+ MP
    1 / 9
    Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w Elblągu+ MP

    Elbląg

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogrodem w nowym budownictwie w ELBLĄGU - NA STOKU + miejsce postojowe! Przestronne mieszkanie na parterze, pełne wyposażenie, prywatny taras i ogród oraz szerokie mie...

  • Mieszkanie Pelplin, Cukrowników
    Mieszkanie Pelplin, Cukrowników

    Pelplin

    • 670 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, praktycznie nowe mieszkanie o powierzchni 65,47 m, położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku, stylizowanego na elegancką kamienicę - osiedle Wie...

  • 2pokoje, oddzielna kuchnia,os.Albertyńskie,Czyżyny
    1 / 15
    2pokoje, oddzielna kuchnia,os.Albertyńskie,Czyżyny

    Kraków

    • 649 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta, C...

  • Sprzedam apartament typu studio
    Sprzedam apartament typu studio

    Zakopane

    • 1 150 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 52 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam apartament typu studio w ścisłym centrum Zakopanego w popularnym obiekcie Royal Resort , powierzchnia po podłodze 34m2, antresola 10m2, taras 11m2, klimatyzacja , w...