• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Mieszkanie Sopot, Podjazd
    Mieszkanie Sopot, Podjazd

    Sopot

    • 1 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji w Sopocie - ul. Podjazd, ścisłe centrum, kilka minut od plaży i Monciaka. To oferta, która pra...

  • Lokal mieszkalny w szeregu z ogródkiem
    1 / 10
    Lokal mieszkalny w szeregu z ogródkiem

    Białystok

    • 739 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** MIESZKANIE W SZEREGU *** ***  STAN DEWELOPERSKI  *** os.DOJLIDY GÓRNE *** *** MIEJSCE PARKINGOWE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w sta...

  • Mieszkanie Węgliniec,
    Mieszkanie Węgliniec,

    Węgliniec

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 69,96 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze kameralnego, czterolokalowego bu...

  • Sprzedam mieszkanie z balkonem
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie z balkonem

    Kraków

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2pokojowe z balkonem. Mieszkanie do tej pory zamieszkałe przez właścicieli. Stan bardzo dobry bez uszkodzeń. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2022r. Obecn...

  • sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl

    Piekary Śląskie

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam 1/16 część kamienicy jako wolne mieszkanie 60 m,dwa pokoje,kuchnia łazienka dwa balkony,piwnica,co etażowe węglowe opłaty remontowa 200 zł,woda 21,42 za1m ,śmieci 39,90zł/...

  • Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie
    1 / 16
    Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Z przyjemnością prezentuje państwu klimatyczne mieszkanie w sercu miasta na łódzkim Manhattanie. Piotrkowska - deptak 1 minuta. Mieszkanie usytuowane na 17 ostatnim piętrze. Z oki...

  • SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -
    1 / 16
    SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -

    Wałbrzych

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw. Z DUŻĄ ŁAZIENKĄ Z OKNEM - NOWE MIASTO - WAŁBRZYCH. DO ODŚWIEŻENIA LUB DO WŁASNEJ ARANŻACJI. Opis ogłoszenia: Sprzedam bez pośredników jasne i fun...

  • Gotowa kawalerka z miejscem postojowym
    1 / 10
    Gotowa kawalerka z miejscem postojowym

    Gdańsk

    • 509 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym 33,91 m² | 1 piętro | winda | gotowa do zamieszka...

  • Bałucka Enklawa: Twój Własny Hotel California
    1 / 16
    Bałucka Enklawa: Twój Własny Hotel California

    Łódź

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Przestronne 63 m² | 3 pokoje | Opole Malinka
    1 / 7
    Przestronne 63 m² | 3 pokoje | Opole Malinka

    Opole

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Opola – dzielnica Malinka. Nieruchomość składa się z...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Śródmieście, Wrocław-Śródmieście, Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego
    Mieszkanie Wrocław Wrocław-Śródmieście, Wrocław-Śródmieście, Miko...

    Wrocław

    • 644 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56 m2 na 5 piętrze (bez windy), ul. Sępa Szarzyńskiego 48, obok Ogrodu Botanicznego, 800m od Placu Grunwaldzkiego. Blisko do uczelni, ok. 1 km do Uniwe...

  • Nigdy niezamieszkane z ogródkiem 96 m²
    1 / 10
    Nigdy niezamieszkane z ogródkiem 96 m²

    Gdańsk

    • 683 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Gdańsk Łostowice | ul. Niepołomicka | 43,25 m² | wyso...

  • Mieszkanie Tychy O
    1 / 15
    Mieszkanie Tychy O

    Tychy

    • 539 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4 pokoje. Pełna własność...

  • Mieszkanie Skawina, Kopernika
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Kopernika

    Skawina

    • 699 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | SKAWINA -BLISKO CENTRUM DWU POKOJOWE MIESZKANIE OK. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje) NOWE KAMERALNE BUDOWNICTWO 201...

  • Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!
    1 / 12
    Luksusowy apartament -w samym Centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 1 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 22 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska – Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemn...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- Zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze w...

  • Mieszkanie bez Anioła
    1 / 16
    Mieszkanie bez Anioła

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W serialowych blokach przy Alternatywy 4 lokatorzy walczyli z usterkami, kolejkami i wszechobecną inwigilacją dozorcy Anioła. Ty możesz zapomnieć o tych scenariuszach, bo na łódzk...

  • Kawalerka 10 min od plaży, widok na morze
    1 / 7
    Kawalerka 10 min od plaży, widok na morze

    Gdańsk

    • 474 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż kawalerka blisko morza – Gdańsk Żabianka 30,90 m² | widok na morze | osobna kuchnia | gotowa do zam...

  • 2 pokoje | Wzgórze Hoplity – Piecki-Migowo
    1 / 9
    2 pokoje | Wzgórze Hoplity – Piecki-Migowo

    Gdańsk

    • 598 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne 2 pokoje – Wzgórze Hoplity | Piecki-Migowo Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowan...

  • Mieszkanie z potencjałem.
    1 / 15
    Mieszkanie z potencjałem.

    Łask

    • 419 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trz...