• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Mieszkanie Myślenice, os. Osiedle Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Myślenice, os. Osiedle Tysiąclecia

    Myślenice

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 64,92m2 z osobną kuchnią i dwoma balkonami, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Myślenic na Osiedlu Tysiąclecia. To idealn...

  • 3 pokoje, w centrum miasta Sosnowiec
    3 pokoje, w centrum miasta Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 360 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-pietrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpok...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Rumiankowa
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie, Rumiankowa

    Wrocław

    • 750 235 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Kinga Kuźnia Numer licencji PFRN 30901 tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to ideal...

  • DOBRA CENA - 2 POKOJE, WESOŁA - SKM 3min.
    1 / 15
    DOBRA CENA - 2 POKOJE, WESOŁA - SKM 3min.

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o pow. 37,5 m2 przy Placu Wojska Polskiego, Warszawa Wesoła 2 POKOJE, BALKON, GARAŻ 3 min do SKM - 20 min do centrum Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do zakupu. Stan...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 605 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy atrakcyjną ofertę mieszkania położonego na wysokim parterze w kamienicy w samym centrum Nowej Huty. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych pokoi, osobnej kuchni...

  • Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pie...

  • Mieszkanie Wojkowice, Plaka
    Mieszkanie Wojkowice, Plaka

    Wojkowice

    • 259 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż prezentujemy komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,50 m2, położone na czwartym piętrze ocieplonego bloku, zlokalizowanego w ser...

  • PRYWATATNIE ARAKCYJNE BEZ PROWIZJI mieszkanie Grzegórzki
    1 / 4
    PRYWATATNIE ARAKCYJNE BEZ PROWIZJI mieszkanie Grzegórzki

    Kraków

    • 2 450 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 22 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PRYWATNIE Sprzedaż bez prowizji. Prywatnie sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską w kameralnej kamienicy po generalnym remoncie (10 lat...

  • Przestronne 3 pokoje – Przylesie
    1 / 9
    Przestronne 3 pokoje – Przylesie

    Lubin

    • 350 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – Lubin, osiedle Przylesie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych lok...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 7 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, wykończone w...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Iwicka

    Warszawa » ul. Iwicka

    • 7 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62  m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zam...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 3 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie  o powierzchni 35m2 z balkonem usytuowane na Służewcu. Mieszkanie jest  gotowe do zamieszkania od 1 maja 2026r. Do mieszkania miejsce postojowe znajdu...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 363 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M20 - Mieszkanie 2-pokojowe 36,35 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,35 m², położone na 2 piętrze (2/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 278 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    M1 - Nowoczesna kawalerka 27,8 m² - idealna na start lub inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,8 m², położona na parterze (0/3) w nowoczesnej inwestycji dew...

  • Mieszkanie Teresin rynek pierwotny ul. Sportowa

    Teresin » ul. Sportowa

    • 532 100 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    M27 - Mieszkanie 3-pokojowe 53,21 m² - idealne dla rodzinyNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,21 m², położone na 3 piętrze (3/3) w nowoczesnej inwestycj...

  • 3 pokoje po remoncie | balkon | komórka lokatorska

    Warszawa » Bemowo » ul. Wyki

    • 850 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w pobliżu Lasku Arkońskiego

    Szczecin » ul. Chopina

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją w mieści...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 3 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NAJEM OKAZJONALNYKomfortowe trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym balkonem w inwestycji " Myśliwska Park"Nieruchomość o powierzchni  wynoszącej 61,5 m2 ( 58.53 m2 powierzchni u...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Kard. Aleksandra Kakowski...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kakowskiego

    • 875 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Poł...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Nicejska 1

    Warszawa » Mokotów » ul. Nicejska

    • 661 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI SPÓŁDZIELCZEGOWŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZLANEGO NR 349POŁOŻONEGO W WARSZAWIEPRZY UL. NICEJSKIEJ 1 Syndyk masy upadłości...