• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie znajdujące na parterze przy ulicy Gliwickiej niedaleko Placu Wolności. Składające się z przedpokoju, łazienki z WC, pokoju oraz salonu o powierzchni 50...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 646 975 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZARABIAJ JUŻ W TYM SEZONIE APARTAMENT WYKOŃCZONY I UMEBLOWANYLOKALIZACJA:Sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otw...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 479 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    OKAZJA INWESTYCYJNA, DWA MIESZKANIA WŁASNOŚC I PREFERENCYJNY NAJEM OD SPÓŁDZIELNI. 1. MIESZKANIE: (własność księga wieczysta) usytuowane na ostatnim piętrze o powierzchni 36m2, na...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 530 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Turzycowa

    Gdańsk » ul. Turzycowa

    • 839 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65, 29 m², położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku (winda), w jednej z najbardziej poszukiwanych lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:Doskonały układ mieszkania, dzięki czemu:-salon z aneksem kuchennym uzyskał wyjątkową przestrzeń, a mieszkanie sprawia wrażenie, iż jest większe niż w rzeczywistości. Ca...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 2 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 19 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim,...

  • Dwa oddzielne pokoje - aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 720 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone w północno – wschodniej części Krakowa, przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 47m2 obejmuje: - salo...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Sochaczew » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 285 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem - świetna lokalizacja przy PKP!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

  • Nowe mieszkanie na sprzedaż

    Łódź » Śródmieście » ul. Sierpnia

    • 430 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Murapol Agosto | 2 pokoje | Balkon | Południe | Centrum ŁodziNowoczesność, światło i świetna lokalizacja – to mieszkanie łączy wszystko, czego dziś szukają zarówno klienci indywidu...

  • 3-pokojowe | 60 m² | Po generalnym remoncie |

    Żyrardów » ul. Nietrzebki

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m², Żyrardów, ul. Marii NietrzebkiPrzedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na I piętrze w budynku wielo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto ul. Sapieżyńska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sapieżyńska

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3....

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo rynek pierwotny ul. Czesława Miłosza

    Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 1 850 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    APARTMENT PREMIUM na 2 piętrze, 3pok. o pow. 99m2 z TARASEM 30m2 Z  PRZEPIĘKNYM WIDOKIEM W GDYNI REDŁOWIEODDANIE DO UŻYTKOWANIA GRUDZIEŃ 2026, lokal M3LOKALIZACJAInwestycja zlokali...

Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 2 290 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 22 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    APARTMENT PREMIUM na 3 piętrze, 4pok. o pow. 99m2 z TARASEM NA DACHU 111m2 z WYJĄTKOWYM WIDOKIEM NA GDYNIĘODDANIE DO UŻYTKOWANIA GRUDZIEŃ 2026, lokal M4LOKALIZACJAInwestycja zlokal...

  • Sprzedam mieszkanie:RACŁAWICKA, 2 pokoje, w pełni wyposażone
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie:RACŁAWICKA, 2 pokoje, w pełni wyposażone

    Kraków

    • 745 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję komfortowe, w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy, 41,2 m² | 2 pokoje | łazienka | oddzielna kuchnia | balkon | komórka lokatorska...

  • MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/
    MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE /Zdjecia wyślę na życzenie/

    Pasłęk

    • 629 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 86,73m z dużym tarasem / 4 pokoje / klimatyzacja / 2 wejścia / parking mieszkańców/, zlokalizowanne w kameralnym budynku wiel...

  • 3 pokoje | Morena | garaż i komórka w cenie
    1 / 9
    3 pokoje | Morena | garaż i komórka w cenie

    Gdańsk

    • 1 099 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO 3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Morena | garaż + komórka Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzc...

  • Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio
    1 / 16
    Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio

    Warszawa

    • 752 895 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,25 m², położone w doskonałym punkcie przy ul. Marii Dąbrowskiej 3/53. To idealna przestrzeń zarówno dla pary, rodziny, jak i po...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława

    Szczecin

    • 389 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,5 m, położone na 2. piętrze kamienicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dopasowane do własnych potrzeb lub szukaj...