• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Jadźwingów

    Warszawa » Mokotów » ul. Jadźwingów

    • 5 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu 103m2 3pokoje w tym salon i dwie sypialnie, garderoba, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka , osobne WC, przedpokój. Stylowa, w pełni umeblowana, kuchnia z lodów...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 7 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 105 m2, 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oddzielonym barkiem, 2 sypialnie, każda z łazienką jedna z wanną druga z kabiną prysznicową, osobne WC. Mieszkanie ume...

  • Mieszkanie z potencjałem, 1 piętro do remontu.

    Lublin » Rury » ul. Krasińskiego

    • 450 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie – bez kompromisów i poprawiania po kimś **Lublin - RURY/LSM (ul. Krasińskiego)Polecam do zakupu atrakcy...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Tadeusza Kościuszki

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. [tel] Komfortowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealne do życia oraz na kancelarię prawną, adwokacką, notarialną lub...

  • Fundament pod Twój wielki powrót
    1 / 16
    Fundament pod Twój wielki powrót

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wchodzisz do wnętrza, gdzie czas się zatrzymał, ale Twoja wyobraźnia dopiero rusza. Wysokie na trzy i pół metra sufity budują przestrzeń, jakiej nie znajdziesz w nowym budownictwi...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Borek, Weigla
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Borek, Weigla

    Wrocław

    • 665 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    OPIEKUN OFERTY: Jakub Choja [tel] Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m, położone w zielonej części Wrocławia, z szybkim dostępem do centrum miasta. Otoczenie ni...

  • Na sprzedaż 2 pok. | Poznań, Jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 pok. | Poznań, Jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4

    Poznań

    • 499 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Poznań, Jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,2...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Praska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Praska

    Kraków

    • 638 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m²,...

  • Mieszkanie Poznań Piątkowo, os. Stefana Batorego
    Mieszkanie Poznań Piątkowo, os. Stefana Batorego

    Poznań

    • 587 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! PRZESTRONNE 3 POKOJE Z DUŻĄ LOGGIĄ | 63,9 m² | OS. BATOREGO | DWUSTRONNE | IDEALNE DLA RODZINY LUB INWESTORA Są mieszkania , które po prostu spełniają swoją...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? T...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła

    Łódź

    • 309 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ
    Mieszkanie Częstochowa Północ

    Częstochowa

    • 329 990 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku. Lokal składa si...

  • Przestronne 4-pok mieszkanie na parterze w centrum ul. Micki
    1 / 14
    Przestronne 4-pok mieszkanie na parterze w centrum ul. Micki

    Słupsk

    • 528 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem – parter kamienicy przy ul. Mickiewicza w Słupsku Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 95,69 m², poł...

  • „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zamieszkania”
    „3 pokoje, 71 m², balkon, garaż | Konstruktorska | gotowe do zami...

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 19 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamento...

  • Sprzedam udziały w mieszkaniu
    1 / 2
    Sprzedam udziały w mieszkaniu

    Kęty

    • 89 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 3 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry Sprzedam 2/3 udziałów w mieszkaniu w Ketach .Os 700 lecia Mieszkanie jest do remontu. Posiada piwnice i dużą loggię. Pokój z aneksem kuchennym plus pokój, z obu poko...

  • ##NOWY SĄCZ, UL. MATEJKI -2 POK.44M2,III P.-290000 TYS##
    1 / 8
    ##NOWY SĄCZ, UL. MATEJKI -2 POK.44M2,III P.-290000 TYS##

    Nowy Sącz

    • 290 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWY SĄCZ, UL. MATEJKI - Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe, 44 m2,balkon, piwnica, 3 piętro w budynku 4 piętrowym z 1967 r., dwustronne. Grodzka S-lnia Mieszk. Mieszkani...

  • Koziegłowy 1 piętro / 4 pokoje/ loggia / własnościowe
    1 / 16
    Koziegłowy 1 piętro / 4 pokoje/ loggia / własnościowe

    Koziegłowy

    • 580 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo funkcjonalnego mieszkania składającego się z 3 niezależnych pokoi + kuchni z aneksem 12 m² na os. Karolin w Koziegłowac...

  • Mieszkanie107m2, Centrum, 4 pokoje, 2 balkony+ piwnica 20m2
    1 / 16
    Mieszkanie107m2, Centrum, 4 pokoje, 2 balkony+ piwnica 20m2

    Słupsk

    • 615 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 5 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 107m2 +20m2 piwnica, w Centrum , 4 pokoje , łazienka, oddzielna kuchnia , 2 balkony. Mieszkanie wyposażone : nowa lodówka , nowa kuchenka, szafki kuchenne , n...

  • Mieszkanie Niepołomice
    Mieszkanie Niepołomice

    Niepołomice

    • 595 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena ... Niepołomice ul. Płaszowska Tutaj wszędzie jest blisko, Lidl, Biedronka i strefa przemysłowa Niepołomic. Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze do sprzedaż...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,
    Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo,

    Gdańsk

    • 1 412 141 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 34 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Unikatowa Inwestycja z Prywatną Mariną. Projekt Premium!  Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Nowoczesny design i architektura renomowanych pra...