• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem!

    Mierzyn

    • 554 288 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Gajowa
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Gajowa

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, mieszkanie 57,90 m2 zlokalizowane przy ul. Gajowej na osiedlu Dziesięciny II w Białymstoku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja - z dużym po...

  • Mieszkanie Piaseczno, Gen. Mjr. Jana Grochowskiego
    Mieszkanie Piaseczno, Gen. Mjr. Jana Grochowskiego

    Piaseczno

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Dominika Merliniego

    Warszawa

    • 998 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokoje mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na pr...

  • okolice ul. Mierniczej
    1 / 15
    okolice ul. Mierniczej

    Wrocław

    • 849 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania z duszą, które łączy elegancję klasycznej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze ofe...

  • Okolica ul. Cynowej
    1 / 13
    Okolica ul. Cynowej

    Wrocław

    • 609 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej okolicy o powierzchni 34 m2, zlokalizowane na ostatnim 9 piętrze (panoramiczny widok), budynek z windą. Os...

  • Lokal mieszkalny - Rypin

    Rypin

    • 259 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,60 m², położone w Rypinie przy ul. Dworcowej 6/24. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz — bez str...

  • REZERWACJA nieruchomość PREMIUM po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie,, 3-pokojowe, przestronne, rozkładowe, IDEALNE DLA RODZINY szukającej przestrzeni, spokoju i świetnej komunikacji, jak i  NA INWESTY...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, os. 1000-lecia

    Rzeszów » ul. Kosynierów

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku pr...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 225 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m² zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Kmicica 12, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 70. Nieruchomość stanowi odrębną własność z c...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Kujawska

    Kraków » Krowodrza » ul. Kujawska

    • 559 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kujawskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Nowoczesność spotyka spokój – zamieszkaj tu!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Słońce zagląda do środka – zaproś je na dłużej!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 699 999 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Własny rytm życia – od ogrodu po przedpokój!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Atrakcyjne mieszkanie w sercu Przymorza

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 1 180 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje...

  • Widok, który koi – mieszkanie z potencjałem!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 599 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna

    Warszawa » Bemowo » al. Aleja Obrońców Grodna

    • 5 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osied...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 2 390 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 22 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Hlonda, na  osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonaln...