• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • 3 pokoje z ogrodem – gotowe czekają na Ciebie!

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 1 050 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,97 m² z ogródkiem, położone w budynku z 2018 roku przy ul. Morenowe Wzgórze 5 w Gdańsku, dzielnica Piecki-Migowo.Mieszkanie znajd...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 749 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OSIEDLE POLONICA to kameralne eleganckie osiedle składające się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. Osiedle charakteryzuje prosta architektura o stonowanej kolorystyc...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Nowatorów

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Nowatorów

    • 640 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m², położone na nowoczesnym osiedlu w bloku z 2021 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonaln...

  • 3-pok. 77,5 m² | 2 sypialnie | Duńska, Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Kielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kielecka

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ciche, klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Ustawne, wygodne i ciche. Duży taras od strony patio jest dodatkowym atutem. Mieszkanie ulokowane w mał...

  • Mieszkanie Bolszewo ul. Strażacka

    Bolszewo » ul. Strażacka

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ul. Strażackiej w Bolszewie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku,...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe | Opole Zaodrze

    Opole

    • 525 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m², położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się...

  • 0%,z tarasem 66m, inwestycja w Radzyminie na '26r.

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 666 700 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Stanisława Dygata

    Warszawa » Żoliborz » ul. Dygata

    • 3 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Wrzeciono

    Warszawa » Bielany » ul. Wrzeciono

    • 3 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 54.6 m2 usytuowane na podwyższonym parterze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Na Zakolu Wisły
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Na Zakolu Wisły

    Kraków

    • 1 090 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szukasz odpornej na inflację lokaty kapitału, która nie wymaga...

  • Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego
    Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego

    Tczew

    • 309 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka

    Wrocław

    • 483 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Jakub Kruszyński tel: [tel] Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczen...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka

    Wrocław

    • 513 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 4
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 414 960 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokali...

  • Mieszkanie
    1 / 3
    Mieszkanie

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 235 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe ,nie płacisz czynszu ,nie martwisz się o podwyżki zaoszczędzisz ok 500-700 zł miesięcznie Twoje opary to opłaty licznikowe gaz ,prąd woda Lokal znajduje...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 516 135 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...

  • Mieszkanie Mysłowice
    1 / 9
    Mieszkanie Mysłowice

    Mysłowice

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m² , usytuowane na 3. piętrz...

  • ul. Szpitalna, M4, 59 m2, 1 piętro, balkon.
    1 / 9
    ul. Szpitalna, M4, 59 m2, 1 piętro, balkon.

    Radom

    • 420 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły z 1995 roku w okolicy Starego Rynku. Budynek na terenie ogrodzonym z wejściem od ulicy Szpit...