• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.
    Kawalerka, 22 m2, Rondo Wiatraczna, Grochów.

    Warszawa

    • 435 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    For English - call. +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Na sprzedaż, atrakcyjna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m2 z od...

  • Mieszkanie Bochnia, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Bochnia, Podedworze

    Bochnia

    • 1 299 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze | 89,11 m² + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,1...

  • Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.
    1 / 9
    Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.

    Łódź

    • 339 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    To mieszkanie to prawdziwa perełka potencjału. Choć wymaga remontu, posiada cechy, których nie da się kupić za żadne pieniądze: fantastyczny widok, świetny rozkład i lokalizację, g...

  • Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – Tyniecka
    1 / 9
    Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – Tyniecka

    Kraków

    • 590 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – ul. Tyniecka | Dębniki Opis nieruchomości: Na sprzedaż funkcjonalna i ustawna kawalerka o powierzchni 34,6 m2, zlokalizowana na kameralnym,...

  • Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2
    1 / 12
    Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2

    Kruszewnia

    • 619 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej okolicy. To...

  • Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam
    1 / 16
    Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam

    Klecza Dolna

    • 698 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie – Ogród, Cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej...

  • Mieszkanie Bytom, Zamenhofa
    Mieszkanie Bytom, Zamenhofa

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie u nas! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57m, usytuowane na wygodnym 1 piętrze w zadbanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących fun...

  • Mieszkanie Jedlicze,
    Mieszkanie Jedlicze,

    Jedlicze

    • 270 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym rem...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem

    Kielce

    • 409 536 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, s...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem

    Kielce

    • 750 060 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem

    Kielce

    • 683 748 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Górna
    Mieszkanie Kielce KSM, Górna

    Kielce

    • 409 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowa, wykończona pod klucz kawalerka o powierzchni 25,41 m2 zlokalizowana na parterze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Górnej. Mieszkanie składa się z przedpokoju...

  • Mieszkanie Kielce Ślichowice, Karbońska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Ślichowice, Karbońska

    Kielce

    • 699 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,1 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Karbońskiej (os. Ślichowice). Mieszkanie składa się...

  • Mieszkanie Kielce Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Kielce Centrum

    Kielce

    • 326 170 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej z...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 630 800 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 76 m2, zlokalizowane w nowej X piętrowej inwestycji położonej na osiedlu KSM. W skład mieszkania wchodzą -salon z aneksem kuchennym(2...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 471 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 45,97 m2, zlokalizowane w nowej X piętrowej inwestycji położonej na osiedlu KSM. W skład mieszkania wchodzą -salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Hoża
    1 / 5
    Mieszkanie Kielce Centrum, Hoża

    Kielce

    • 341 320 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Stanisława Konarskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce KSM, Stanisława Konarskiego

    Kielce

    • 345 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Konarskiego w Kielcach (os. KSM). Mieszkanie składa się z sa...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Czarnów

    Kielce

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchn...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 505 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 55,56 m2, zlokalizowane w nowej X piętrowej inwestycji położonej na osiedlu KSM. W skład mieszkania wchodzą -salon z aneksem kuchenny...