• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Bródno 3 pokoje
    1 / 2
    Bródno 3 pokoje

    Warszawa

    • 660 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    M-4 ul. Wyszogrodzka piętro 9/10 trzy pokoje rozkładowe, dwustronne, słoneczne płd-zach, loggia, własny schowek na piętrze, uroczy widok na panoramę W-wy, przy szkole z basenem, w...

  • Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym bu...

    Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 A Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 115,40 m2 Powierzchnia mieszkania - 97.42 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m...

Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

Oława

    • 820 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 114,80 m2 Powierzchnia mieszkania - 96.82 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2...

Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Sprzedam nowe mieszkanie 5 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym bu...

    Oława

    • 770 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Sosnowa 1 A Cena mieszkania 770 000.00 zł Powierzchnia mieszkania - 106.94 m2 Cena 1 m2 - 7 200.30 zł Ogródek około 315 m2 Sprzedam nowe mieszkanie 5 poko...

Oława

    • 770 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Sosnowa 1 Cena mieszkania 770 000.00 zł Powierzchnia mieszkania - 106.48 m2 Cena 1 m2 - 7 231.40 zł Ogródek około 315 m2 Sprzedam nowe mieszkanie 5 poko...

  • OŁAWA ULICA CHABRÓW 7 MIESZKANIE NR 12 W BUDYNKU WINDA

    Oława

    • 493 020 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OŁAWA ULICA CHABRÓW 7 MIESZKANIE NR 12 W BUDYNKU WINDA WYSOKI STANDARD DEWELOPERSKI SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balk...

  • OŁAWA ULICA CHABRÓW 7 MIESZKANIE NR 12 W BUDYNKU WINDA

    Oława

    • 493 020 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 385 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na 3. piętrze w ocieplonym bloku z odnowioną elewacją, w samym centrum Brzegu przy ul. Reja. Układ pomi...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 489 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skł...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 270 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,5 m, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Reja w centrum Brzegu. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób p...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Tarnogaj ul. Piękna

    Wrocław » Krzyki » ul. Piękna

    • 870 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ul. Piękna Przestronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,50 mkw. z balkonem w zadbanej kamienicy z 1926 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze...

  • Mieszkanie kawalerka
    1 / 7
    Mieszkanie kawalerka

    Puławy

    • 170 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry. Sprzedam kawalerkę mieszczącą się w bloku przy ul. Niemcewicza 11 na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, korytarza wnęki kuchennej oraz łazienki. Łazienka jest...

  • Mieszkanie Przymorze Obrońców Wybrzeża 2-pokoje
    1 / 9
    Mieszkanie Przymorze Obrońców Wybrzeża 2-pokoje

    Gdańsk

    • 769 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, urządzone mieszkanie o powierzchni 41,3 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – Przymorze ul. Obrońców Wybrz...

  • 2 pokoje | parter | DK86 | lokalizacja
    1 / 7
    2 pokoje | parter | DK86 | lokalizacja

    Katowice

    • 209 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,97 m², położone w dzielnicy Katowice – Dąbrówka, w kameralnej kamienicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym b...

  • OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK
    1 / 16
    OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko Warszawa - Ochota | Park Szczęśliwi...

  • Stylowe mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    Stylowe mieszkanie z potencjałem

    Tczew

    • 480 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Tczew. Mieszkanie własnościowe. Powierzchnia mieszkaniowa to 69,5 m2, na którą składają się :  3 pokoje  kuchnia  łazienka  oso...

  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 545 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,39 m, zlokalizowane w Zamościu przy ul. Młyńskiej, w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej za...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...