• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Brzeziny, Ostródzka

    Warszawa

    • 528 061 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 669 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m², zlokalizow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór

    Warszawa

    • 528 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC! Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o po...

  • Mieszkanie trzypokojowe Legnica oś. Piekary A.
    1 / 10
    Mieszkanie trzypokojowe Legnica oś. Piekary A.

    Legnica

    • 479 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Ekspozycja okien to północ (kuchnia) - południe (salon) , dzięki czemu jest ono dobr...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Inflancka
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Inflancka

    Wrocław

    • 429 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun Oferty Robert Kordowski [tel] Nr licencji PFRN 22980 Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wroc...

    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Skarbka Z Gór

    Warszawa

    • 518 400 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej BEZ Podatku PCC! Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o pow...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Sprzedam Apartament nad Jeziorem Białym
    Sprzedam Apartament nad Jeziorem Białym

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Apartament w segmencie nad Jeziorem Białym ul. Żeglarska 20 o pow. 24m, dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka, ubikacja, taras, apartament w pełni wyposażony, um...

  • 2 pokoje z osobną kuchnią – Praga-Północ blisko Metra! ?

    Warszawa

    • 675 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 355 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m, zlokalizowane na 1. piętrze. Mieszkanie w odnowionej i zadbanej kamienicy przy ul. Mły...

  • Mieszkanie 3pokojowe - odebrane, gotowe

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 897 531 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie w bardzo atrakcyjnym rejonie Nowej Huty w Krakowie. Świetna lokalizacja, komunikacja z centrum oraz zie...

  • Mieszkanie jak dom! Nowa Huta

    Kraków » ul. Michała

    • 1 270 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące p...

  • Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem

    Kraków » ul. Michała

    • 799 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie na nowopowstałym kameralnym osiedlu w okolicy Przylasku Rusieckiego w Krakowie. W ofercie mamy mieszkan...

  • Mieszkanie do remontu w Skawinie| 3 pokoje

    Skawina

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 3 piętrze z 3 w budynku z lat 60., zlokalizowanym w Skawinie przy ul. Kraszewskiego...

  • 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Ugorek

    Kraków » ul. Fiołkowa

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m², położone przy ul. Fiołkowej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 7, ostatnim piętrze zadbanego budynku z...

  • Mieszkanie Brzeg

    Brzeg

    • 355 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m, położone na parterze w bloku, w świetnej lokalizacji centrum miasta. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia, i...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Startowa

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Startowa

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zaspa) o powierzchni użytkowej 66,20 m2. W jego skład wchodzą:- sa...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Maurycego Beniowskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Beniowskiego

    • 890 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą:- sal...

  • Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy
    Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy

    Łódź

    • 1 210 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż piękny, przestronny apartament, w kamienicy przy ul. Narutowicza 42 tuż obok Filharmonii Łódzkiej, bu...

  • Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach
    Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach

    Rydułtowy

    • 174 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz spokoju, z widokiem na zieleń oraz pełnej infrastruktury osiedla ta oferta może Cię zainteresować!...

  • Mieszkanie Szczecin, Jagiellońska
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin, Jagiellońska

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem . 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym, położone na 1 pię...