• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 611)
  • Mieszkanie Legnica, Mazowiecka
    Mieszkanie Legnica, Mazowiecka

    Legnica

    • 230 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji - oś. Piekary A w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym z w...

  • Przestronny apartament na Natolinie
    1 / 16
    Przestronny apartament na Natolinie

    Warszawa

    • 1 595 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament, zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na warszawskim Natolinie. Lokal usytuowany jest na dziesiątym i jedenastym piętrze, w budynku z 2001 r...

  • Kawalerka | nowa | premium | okazja | na start
    1 / 5
    Kawalerka | nowa | premium | okazja | na start

    Brzeg

    • 235 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nowoczesne Mieszkanie | PREMIUM | kawalerka | nowy budynek | cisza | 25 min do Wrocławia | 20 min do Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej nieruchomości zloka...

  • 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon
    1 / 16
    3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Maklakiewicza Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą - jeden właściciel. Wszystkie piony, grzejniki i instalacja elektryczna są po wymianie....

  • 3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM
    1 / 3
    3- POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM

    Warszawa

    • 952 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo | odbiór III kwartał 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na 1. piętrze nowoczesne...

  • Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu jeziora, Ostróda
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu jeziora, Ostróda

    Ostróda

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie nie próbuje być modne – ono już takie jest. Znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku i oferuje dokładnie tyle przestrzeni, ile trzeba, żeby...

  • Miejski chronometr w sercu Nadodrza
    1 / 16
    Miejski chronometr w sercu Nadodrza

    Wrocław

    • 537 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Twoje nowe terytorium to precyzyjnie zaprojektowane dwie strefy wpływów. Mieszkanie przy ul. Trzebnickiej działa jak szwajcarski mechanizm, gdzie każdy metr kwadratowy ma swoje log...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Swobodna
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Krzyki, Swobodna

    Wrocław

    • 765 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Maciej Mituś +48 [tel] Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia...

  • 2 pokoje z klimatyzacją w Bełchatowie
    1 / 2
    2 pokoje z klimatyzacją w Bełchatowie

    Bełchatów

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na os. Dolnośląskim w Bełchatowie, w kameralnym, niskim bloku. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim...

  • 2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka
    1 / 14
    2 pokoje z ogródkiem i tarasem, Białołęka

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne mieszkanie z ogródkiem na Białołęce Nowodwory w okolicy Pętli autobusowo-tramwajowej Nowodwory – miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć. Kameralne mieszkanie z ogródkiem...

  • Mieszkanie Bytom
    Mieszkanie Bytom

    Bytom

    • 120 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 2 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki ....

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga
    Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga

    Bolesławiec

    • 435 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku w Bolesławcu. Lokal w dobrym standardzie, go...

  • Mieszkanie Serock
    1 / 8
    Mieszkanie Serock

    Serock

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Serocka  Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,59 m2, położone na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku, w centrum Serocka - t...

  • Mieszkanie Radom Śródmieście, Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Radom Śródmieście, Śródmieście

    Radom

    • 874 800 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe, przestronne, 81 metrowe mieszkanie z 23 metrowym tarasem. Sprzedawane w pakiecie z miejscem garażowym w podziemiach budynku i komórką lokatorską obok mieszkania.  Niez...

  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 15
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Legionowa na  kameralnym zamkniętym osiedlu. Jest blisko do stacji PKP Legionowo Przystanek i wszystkich niezb...

  • Mieszkanie, 47 m², Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym Kra...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Stawki

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...

  • Mieszkanie w zielonej części Oliwy!

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 600 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m² położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , skł...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kotwiczników

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kotwiczników

    • 1 050 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prestiżowy apartament na Starym Mieście w Gdańsku — widok na Motławę, świeżo po remoncie!!Elegancka , przytulna, dwustronna i słoneczna nieruchomość o powierzchni 45,36 m², położon...