• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 611)
  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 303 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M10, balkon: 9,65 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 980 784 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.0.UT.1 - taras: 7,39 m, ogródek: 27,05 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 406 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M24, balkon: 9,65 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 656 667 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.3.05, balkon: 12,92 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 634 646 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek E lokal: E.0.2, ogródek: 61,50 m (w tym taras: 10,oo m) UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki l...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 493 127 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek C - Lokal mieszkalny nr 83, taras: 9,03 m, ogródek: 13,97 m Miejsce p...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 592 919 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 57, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 403 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M12, balkon: 7,28 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 592 245 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 380 675 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 20 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.03 ( z antresolą ): taras: 5,39 m, ogródek: 9,60 m, balkon: 5,34 m /...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 808 401 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.2.02, balkon: 11,96 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, apartament w Sztutowie (wykończony !)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 582 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji - inwestycja oddana do uzytkowania APARTAMENT nr 12.2 - POD KLUCZ !! [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, harmonogram pła...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 236 170 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.01, balkon: 4,14 m + 10,56 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodat...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przdmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 412 057 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 20, balkon: 4,72 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,68 m ( koszt dodatkowy: 8.249 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH L...

  • 0% - Radzymin, 3 i 4 etap inwestycji

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 386 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M11, balkon: 7,28 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 621 771 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A16- Balkon: 15,21m - mieszkanie o powierzchni 65,76m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 989 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.06: taras: 5,48 m, ogródek: 53,40 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 000 605 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.19: taras: 6,00 m, ogródek: 27,30 m / pełne zestawienie oferowanych l...