• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 611)
  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 344 995 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_38, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 752 923 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.06, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 628 166 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.3.01, balkon: 15,26 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 110 681 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.2.03, balkon: 29,65 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

• 453 725 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_18, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 0%, Apartament w hotelu premium (wykończony)

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 200 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 52 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UZYTKOWANIA APARTAMENT: E_11_114, balkon ( z okien widać morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANDARDZIE HOTELOWYM tj. bez aneksu kuchennego ] D...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

• 353 998 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_50, balkon: 3,86 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 702 767 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Zakończona budowa !! Budynek C lokal: C.0.4, ogródek: 30,40 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej:...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 871 230 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 26.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 972 840 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 201 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.03, balkon: 13,07 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, apartament z tarasem na dachu w Helu

    Hel » ul. Żeromskiego

    • 1 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Informacje dotyczące lokalu M8 APARTAMENT: – mieszkanie na trzecim piętrze składające się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i sy...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 007 985 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 27 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.32: balkon: 3,90 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz inform...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 725 226 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek C lokal: C.1.3, loggia: 3,30 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( p...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 689 009 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.3.UT.4 - balkon: 7,88 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 551 125 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 25.28 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 754 290 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , INWESTYCJA Z WŁASNĄ MARINĄ !!! ETAP 1 - LOKAL F2.02, balkon: 3,79 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe...

  • M inwestycyjne +Możliwość przejęcia z NAJEMCĄ!!

    Katowice » ul. Zbożowa

    • 259 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    IDEALNE POD INWESTYCJE! Mieszkanie przy WSB oraz wężle komunikacyjnym! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 30m2 - kawalerka z wy...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 795 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.18: taras: 6,06 m, ogródek: 29,70 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 698 585 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.2.04, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 639 930 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M0.6 - ogródek: 20,54 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny a...