• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 611)
  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 3 789 472 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 31 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M04, balkon: 18,04 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentó...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 399 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M20, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 775 485 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 6, balkon: 11,49 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 420 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M13, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 428 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M22, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 879 513 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.1.03, balkon: 9,36 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 815 599 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 60, balkon: 7,56 m Miejsce postojowe naziemne...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 709 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B20, balkon: 13,10 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 720 151 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.07, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 602 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B15, taras: 12,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 587 890 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 49, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, Kameralna inwestycja, widok na Wisłę

    Toruń » ul. Winnica

    • 711 914 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Pozwolenie na użytkowanie z dnia 28.02.2025 Budynek B, lokal nr 29, balkon: 8,83 m Miejsca parkingowe w garażu podziemnym - koszt dodatkowy ( od...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 576 538 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Zakończona budowa !! Budynek C lokal: C.0.2, ogródek: 41 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 592 919 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 64, balkon: 8,23 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 660 033 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 404 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M23, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 1 103 925 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 21 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 6.14: taras: 6,31 m, ogródek: 40,35 m / pełne zestawienie oferowanych l...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 674 926 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_11, balkon: 8,57 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 4 562 350 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 32 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M07, balkon: 22,59 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentó...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 751 740 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.5.01, balkon: 14,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...