• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 610)
  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 426 200 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 1, lokal "turystyczny" nr 1.3.1, balkon: 7,01 m. Cena ofertowa zawiera 23% podatku VAT pełne zestawienie dostępnych apartamentów na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 933 969 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.3.02, taras: 23,26 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 693 490 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 23 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 050 802 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G5.05, dwa balkony: 7,15 m + 3,74 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 915 243 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.3.UT.7 - balkon: 9,06 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 947 884 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.6.02, balkon: 14,5 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 834 295 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.6.02, dwa balkony: 7,69 m + 8,50 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 461 705 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B1 - Taras: 4,44m+ ogród - mieszkanie o powierzchni 40,59m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - da...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 404 674 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 5, ogródek 41,93 m ( w tym taras 3,82 m ), do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,80 m ( koszt dodatkowy:...

  • 0%, apartamenty wakacyjne na Wyspie Soboeszewskiej

    Gdańsk » ul. Wyspa

    • 998 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % VAT. / Apartament nr 5.06 ( z antresolą ): taras: 5,01 m, ogródek: 12,60 m, balkon: 5,25 m /...

  • 0%,2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 824 945 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.4.05, balkon: 14,62 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 074 216 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.07, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 323 564 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL F5.01, dwa balkony: 7,15 + 3,74 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 411 201 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 82, balkon: 3,83 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 431 317 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr B67, ogródek 36,31 m ( w tym taras 3,84 m ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/7...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 055 244 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji , ETAP 1 - LOKAL F4.01, balkon: 7,15 m, taras: 9,04 m, ogródek: 13,53 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 754 133 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.01, balkon: 11,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 454 536 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek B Lokal nr 33, balkon: 4,37 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołęka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-07, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...