• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 433 136 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 81, balkon: 3,81 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 687 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.3.UT.3 - balkon: 7,34 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 762 475 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 587 890 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 33, balkon: 7,82 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 483 686 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 557 138 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 429 410 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-05, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 885 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A2, taras: 12,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 650 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C40, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 945 217 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 443 873 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: 31.10.2026 – etap 2 – budynek A Budynek A - Lokal mieszkalny nr 91, balkon: 6,48 m Miejsce postojowe naziemne: 35 000.00 zł...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 475 839 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 120 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 44 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: D_10_80, loggia: 23,06, dwa balkony: 6,43 m + 4,20 m ( z okien widok na morze !!! ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE D...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 798 095 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.27 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 828 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C68, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 446 665 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL F6.01, dwa balkony: 2x 3,74 m, taras: 18,14 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł...

  • 0%, Unikalny projekt nad Odrą - 1 etap (gotowy)

    Szczecin » pl. Gdański

    • 589 402 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji , Inwestycja oddana do uzytkowania ETAP 1 - LOKAL D2.06, balkon: 5,51 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 760 485 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.6.01, balkon: 11,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...