• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 586 196 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B5 - Taras: 4,03m + ogródek - mieszkanie o powierzchni 58,15m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 769 973 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.2.01, dwa balkony: 7,69 m + 8,50 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 624 100 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek D lokal: DC.1.5, loggia: 2,70 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (...

  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 1 036 896 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 992 420 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.4.04, dwa balkony: 9,15 m + 8,56 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • 0%, Apartament w hotelu premium w Międzyzdrojach

    Międzyzdroje » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 3 095 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 46 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT: E_9_104, balkon 15,82 m, ( z okien widać morze ) [ CENA BRUTTO ZA LOKAL W STANIE DEWELOPERSKIM ] - Uwaga: możliwość wy...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 762 238 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 27.28 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 878 085 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M2.6 - dwa balkony: 4,19 m + 7,90 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 577 030 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, deweloperskie, Toruń Winnica, na I kw. 2026

    Toruń » ul. Lubicka

    • 614 916 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: I kwartał 2026 roku Lokal mieszkalny L10-8, balkon: 5,37 m Miejsce postojowe podziemne: od 60 650.00 zł do 69 965.00 zł (3...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 346 529 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_8, balkon: 7,63 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dostę...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 737 424 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.2.UT.7 - balkon: 8,83 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, GOTOWE - Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 735 456 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% prowizji, I ETAP INWESTYCJI ZAKOŃCZONY !! Lokal nr 137, ogródek: 29,70 m, przypisane do lokalu m-ce parkingowe w garażu podziemnym nr 6 ( koszt dodatkowy: 40.000 zł ) oraz komó...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 599 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A14, taras: 12,5 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 439 185 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 783 250 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C6.06, balkon: 5,11 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 592 245 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 527 288 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-01, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 689 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C79, balkon: 9,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...