• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 906 068 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.14, dwa balkony: 7,18 m _+ 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowan...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 861 850 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 23 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 581 240 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 085 390 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 21 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%,osiedle w pobliżu S8 i ul.Korczaka w Radzyminie

    Radzymin » ul. Ogrodowa

    • 669 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Zakończenie budowy - do czerwca 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zm...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 555 849 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 26, balkon: 6,73 m Miejsce postojowe naziemne...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-18, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 815 710 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.05, taras: 9,03 m, ogródek: 9,64 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płat...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 936 389 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.02, balkon: 14,50 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • GOTOWE NA JUŻ! 2 pok. + balkon 12m2! Tylko u nas!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Słoneczna

    • 489 907 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas! Kup i zainwestuj już dziś! KLUCZE DO ODBIORU JUŻ DZIŚ! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 45,79m2 - układ 2-pokojowy...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 342 352 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 15 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL D7.05, balkon: 15,39 m + 10,78 m, taras: 14,58 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 753 853 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.12, balkon: 7,18 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentó...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 444 157 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr 54, balkon: 3,84 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 3,01 m ( koszt dodatkowy: 9.265 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH L...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołęka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 561 004 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-08, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, II ETAP - gotowy, Jakubskie Przedmieście

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Lubicka

    • 431 852 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, II ETAP - gotowy Budynek C Lokal nr B88, balkon: 3,81 m ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI DOSTĘPNE NA STRONIE BROKERA : www.homeplus.pl/,1249/78/OI Miejsca postojowe w...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 444 346 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 010 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 630 916 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, termin realizacji: I kwartał 2025 (budynek B) - Apartament B43, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie bro...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 768 180 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.10, ogródek z tarasem: 160,16 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanyc...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 638 692 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B30- Balkon: 15,21m - mieszkanie o powierzchni 65,73m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 572 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C29, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...