• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 721 484 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek F lokal: FB.0.5, ogródek nr 1: 8,1 m, taras (zadaszony): 12,50 m, ogródek nr 2: 14,80 m ( w tym taras: 5,90 m ) UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszka...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 773 253 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 581 240 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (z VAT 8%)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 580 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji - inwestycja oddana do uzytkowania APARTAMENT nr 4.21, balkon: 3,39 m [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, harmonogram pł...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 679 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.3, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 737 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B14, taras: 12,70 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 566 475 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pi...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 789 966 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.1, ogródek z tarasem: 33,74 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych a...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 077 813 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.6.02, dwa balkony: 9,95 m + 11.06 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1...

  • 0%, deweloperskie, osiedle - Zaświat/Powst. W-wy

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Zaświat

    • 471 758 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, planowany termin zakończenia budowy: I kwartał 2026 r. lokal Z4_32, balkon: 9,17 m prezentacja (szczegółowa) inwestycji wraz z zestawieniem dost...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 536 389 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 633 490 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.4.05, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 3 etap (na 2027) osiedla na Jakubskim Przedmieściu

    Toruń » Jakubskie-Mokre » ul. Szosa Lubicka

    • 534 536 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 909 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-16, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 809 777 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 0%, gotowe eko-osiedle Białołęka/Marki

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 904 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji Segment A, lokal nr 18, balkon: 6,46 m / pełne zestawienie mieszkań z inwestycji, informacja o standardzie i harmonogram na stronie brokera pod li...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 339 759 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 76 ( z antresolą ), taras: 17,25 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 0%, deweloperskie, osiedle w pobliżu Balatonu

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 547 776 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, zakończenie budowy: III kwartał 2026 r. ( 1 etap - budynki B i C ) Budynek B - Lokal mieszkalny nr 20, balkon: 5,03 m Miejsce postojowe naziemne...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 985 565 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( z VAT 8% ) - D1.2.2 - balkon: 28,15 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera...