• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Nowoczesny apartament z tarasami na Chojnach
    1 / 14
    Nowoczesny apartament z tarasami na Chojnach

    Łódź

    • 779 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ten wyjątkowy apartament na osiedlu Chojny Park to propozycja dla osób poszukujących harmonii między designem a wygodą. Wnętrza przeszły gruntowną metamorfozę w grudniu 2025 roku,...

  • Słoneczna przestrzeń na Janowie z tarasem
    1 / 16
    Słoneczna przestrzeń na Janowie z tarasem

    Łódź

    • 759 999 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • M-3 / 2 piętro os. Batorego
    M-3 / 2 piętro os. Batorego

    Żyrardów

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    POLECAM do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego, dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 58,60 mkw położone na drugim piętrze w budynku spółdzielczym 4 piętrowym, budowanym...

  • M2(11,7 m) ul. Zgierska z C.O. Z KW. Bezpośrednio
    1 / 5
    M2(11,7 m) ul. Zgierska z C.O. Z KW. Bezpośrednio

    Łódź

    • 150 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    M2(11,7 m) ul. Zgierska z C.O. Z KW. Bezpośrednio. Mieszkanie wyremontowane. Jest możliwe od razu do wynajęcia lub zamieszkania. Ul. Zgierska / Lutomierska - 300 m do Manufaktury....

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 235 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok. 39 m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim w INOWROCŁAWIU. Lokal składa się z dw...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale

    Kraków

    • 645 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Podskale Mieszkanie położone  w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Podgórzu. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy 4-pokojowy apartament położony na parterze willi z lat '40-tych XX-go wieku, w atrakcyjnej dzielnicy - Julianów, nieopodal przepięknego Parku Julianowskiego, ze świe...

  • Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!
    1 / 16
    Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej zlokalizowane na ulicy Szkolnej 14a, w sercu województwa Śląskiego. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym!...

  • Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |
    1 / 12
    Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |

    Siedlce

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Kilińskiego 24 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. pięt...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Jedności Narodowej
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Nadodrze, Jedności Narodowej

    Wrocław

    • 1 199 999 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 15 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty: Jakub Kruszyński tel. [tel] Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 7-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna jako gotow...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta
    Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, For...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Niecała
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Centrum, Niecała

    Kielce

    • 520 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej. Mi...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka

    Kielce

    • 400 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z windą przy ul. Kaczmarka. Mieszkanie składa się z korytarza, łazienki raze...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 758 700 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 83,38 m2, zlokalizowane w nowej X piętrowej inwestycji położonej na osiedlu KSM. W skład mieszkania wchodzą -salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 480 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 4 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m2 zlokalizowane na I piętrze (piętro domu) przy ulicy Wawrzyńskiej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu, dwóch sypial...

  • Mieszkanie Kielce Niewachlów Drugi
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Niewachlów Drugi

    Kielce

    • 535 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta deweloperska, bez podatku PCC (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszkanie: Mieszk...

  • Mieszkanie Kielce Bocianek, Warszawska
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Bocianek, Warszawska

    Kielce

    • 279 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przykładowe mieszkanie: Mieszkanie o powierzchni 27,95 m2 zlokalizowane na IV piętrze. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki razem z WC oraz przedpokoju z gar...

  • 114m² z możliwością podziału na dwa lokale!
    1 / 13
    114m² z możliwością podziału na dwa lokale!

    Szczecin

    • 790 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w na...

  • Mieszkanie Kwidzyn, Grudziądzka
    Mieszkanie Kwidzyn, Grudziądzka

    Kwidzyn

    • 449 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko w Keller Williams! Unikatowa Inwestycja: 82 m² przestrzeni w Kamienicy z 1910r. w Centrum Kwidzyna. Choć w Księdze Wieczystej widnieje metraż 82 m², dzięki uroczym skosom...

  • widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus
    1 / 16
    widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zab...