• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Topograficzna

    Warszawa » Rembertów » ul. Topograficzna

    • 789 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bl...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Domini...

    Kraków » ul. Dominikanów

    • 590 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Rezedowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 899 999 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!!NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, GDAŃSK LETNICA!MIESZKANIE:Jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni uży...

  • Mieszkanie 2 pokoje, ul. Sucharskiego, piwnica!

    Oleśnica » ul. Sucharskiego

    • 439 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy.Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki...

  • Pół bliźniaka 63m2 w Bażynach.

    Bażyny

    • 135 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży – połowa bliźniaka z dużą działką w Bażynach Kolonia w woj.warmińsko -mazurskim.Szukasz nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natu...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Olsza ul. Wileńska

    Kraków » ul. Wileńska

    • 850 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wileńskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta ul. al. Przyjaźni

    Kraków » Nowa Huta » al. Przyjaźni

    • 455 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. Grzegórzecka

    Kraków » ul. Grzegórzecka

    • 615 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grzegórzeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Częstochowa Tysiąclecie ul.

    Częstochowa » Tysiąclecie

    • 180 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Biuro Locatus przedstawia na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie.Lokal o powierzchni 28,75 m² znajduje się na 4. piętrze w cztero...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • 4 pokoje | sauna | biokominek | 92 m² | garaż

    Piaseczno » ul. Młynarska

    • 956 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z sauną | 92 m² | Piaseczno, ul. Młynarska Przestronne, komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położone na zamkniętym, zadbanym osie...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Mieszkanie Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Piotrkowska

    Gdańsk » ul. Piotrkowska

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny - świetna lokalizacja, pełna infrastrukturaSpółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą - możliwość zakupu przez obcokrajowców bez...

  • Mieszkanie 2 pokoje same centrum miasta w Radomiu.

    Radom » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 345 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,9 m2 (użytkowa 30,39 m2), po remoncie, na poddaszu kamienicy w samym centrum (Śródmieście) przy ul. M. Curie-Skłodowskiej w Radomiu woj. mazowiec...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyński...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wola, Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 8 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Warszawa - Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 120 m2 na 7 piętrze bloku mieszkalnego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 4 300 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone przy Alei Jana Pawła II w Gdańsku (Zaspa), w nowoczesnym budynku z recepcją, monitoringiem, oc...

  • Mieszkanie do remontu + ogródek - Parys
    1 / 16
    Mieszkanie do remontu + ogródek - Parys

    Parys

    • 125 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    W spokojnej miejscowości Parys, w gminie Korsze, znajduje się nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć...