• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 612)
  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum
    Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 445 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój. W...

  • Kawalerka -centrum Piła
    1 / 8
    Kawalerka -centrum Piła

    Piła

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam przytulne, ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Fałata (centrum miasta). Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni prawie 39m/kw z przynależną piwnicą. Kamienica po...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja – mieszkanie w centrum Siedlec – 48,04 m² Kluczowe informacje: Powierzchnia: 48,04 m² Piętro: 4 (z 4) Typ budynku: Blok Stan: Do zamieszkania lub do odświeżenia...

  • Sprzedam kawalerkę.

    Stargard Szczeciński

    • 249 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę. Sprzedam kawalerkę w centrum Stargardu o powierzchni 34,2 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku z lat 60/70. Składa się z przestronnego pokoju,...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Janusza Kusocińskiego

    Łódź » ul. Kusocińskiego

    • 409 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110.Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w bu...

  • Lublin,Mieszkanie,3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego

    Lublin » Wieniawa » ul. Sowińskiego

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego,Wieniawa, Miasteczko AkademickieOpis mieszkania: - piętro: 0/4- powierzchnia mieszkania: 50 m2- salon, kuchnia, łazienka z i tr...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto ul. Trzemeska

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Trzemeska

    • 710 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Trzemeska okolice Nowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie...

  • Mieszkanie La Mata rynek pierwotny

    Gostyń

    • 150 000 € cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 239 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne apartamenty w centrum San Miguel de Salinas Costa Blanca, Hiszpania. Współczesne życie w zdrowym, śródziemnomorskim klimacie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątk...

  • Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem, 66m2

    Kraków » Bronowice » ul. Podkowińskiego

    • 999 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentuję przestronne 3-pokojowe, jasne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m², zlokalizowane w krakowskich Bronowicach przy ul. Podkowińskiego. Loka...

  • Mieszkanie Słomniki ul. Słoneczna

    Słomniki » ul. Słoneczna

    • 400 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Słomnikach. Lokal jest bardzo jasny i ustawny, a z okien...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 1 100 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w sercuGdańska- Wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy skrzyżowaniuAleja Grunwaldzka oraz u...

  • Mieszkanie Wysoka

    Wysoka

    • 360 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,47 m, położona na 2. piętrze zadbanego, kameralnego budynku w miejscowości Wysoka, przy ul. Brzozowej tuż przy grani...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Salwatorska

    Kraków » Krowodrza » ul. Salwatorska

    • 1 342 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Salwatorze , w pobliżu ul. Salwatorskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Żabiniec ul. Żabiniec

    Kraków » Krowodrza » ul. Żabiniec

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Żabiniec. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Po generalnym remoncie, 3 pokoje, centrum

    Rzeszów » ul. Żwirki i Wigury

    • 725 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i...

  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 1 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 23 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, SOPOT, 100m OD MONTE CASSINO!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. Po generalnym remoncie.2 ustawne pokoje, aneks kuchenny i...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 12 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia klimatyczny, czteropokojowy apartament o pow. 171,20m 2 usytuowany na III piętrze w reprezentacyjnej kamienicy z windą przy ul. Basztowej. Apartament skł...

  • 3 pok. mieszkanie z garażem

    Szczecin » ul. Cztery Pory Roku

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !UWAGA! NOWA CENA !obniżka o 81 000 zł !Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m², zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kurdwanów ul. Nowosądecka

    Kraków » Podgórze » ul. Nowosądecka

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nowosądeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...