• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • 37 m² możliwość 2 pokoi Koszalin inwestycja
    1 / 9
    37 m² możliwość 2 pokoi Koszalin inwestycja

    Koszalin

    • 205 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,32 m² położone w Koszalinie przy ul. Orlej 10, na 3 piętrze w budynku z wielkiej płyty. DUŻY POTENCJAŁ – możliwość wydzielenia 2 pokoi Dzięk...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka

    Wrocław

    • 414 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Jakub Kruszyński tel: [tel] Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczen...

  • Mieszkanie Poznań, os. Władysława Jagiełły
    Mieszkanie Poznań, os. Władysława Jagiełły

    Poznań

    • 555 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: NOWA CENA !!! Mieszkanie z potencjałem, którego nie da się zignorować! Piątkowo | os. Władysława Jagiełły | 69 m | 3 pokoje | parter !!! Są mieszkania, które po prostu się...

  • Okolice ul. Sztabowej
    1 / 11
    Okolice ul. Sztabowej

    Wrocław

    • 734 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m² znajduje się w bloku z ok2000 roku. Pełna własność oraz stan wykończenia "do zamieszkania" zapewniają komfortowe warunki. W skład miesz...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie - po kapitalnym remoncie! Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m, położone na IX piętrze we wieżowcu z windą na osiedlu Piastowskim w I...

  • Mieszkanie Jastarnia, Bałtycka
    Mieszkanie Jastarnia, Bałtycka

    Jastarnia

    • 1 033 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 33 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Luksusowy EkoSmart Apartament z Widokiem na Zatokę - Jastarnia Szukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia VAT? Oto...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni ok. 34,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowo wybudowanym bloku blisko centrum INOWROCŁAWIA. Lokal składa się z...

  • NOWE > Mieszkanie > 2 pokoje > 46,09 m2
    1 / 7
    NOWE > Mieszkanie > 2 pokoje > 46,09 m2

    Kielce

    • 497 772 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Przedstawiamy Państwu nową inwestycję powstającą w Kielcach w niewielkiej odległości od śc...

  • 3 pokojowy apartament o podwyższonym standardzie
    3 pokojowy apartament o podwyższonym standardzie

    Gdańsk

    • 1 050 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 17 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Witam Na sprzedaż wyjątkowo rozkładowy apartament o podwyższonym standardzie o wartości wyko...

  • Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte
    Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte

    Jantar

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie narożne na parterze w Jantarze ul. Rybacka Mieszkanie nigdy nie było...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stańczyka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stańczyka

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zloka...

  • Apartament z widokiem na las
    1 / 11
    Apartament z widokiem na las

    Karwica

    • 465 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscow...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo
    Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo

    Bydgoszcz

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zamieszkaj na Górzyskowie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, które zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością! Zamieszkaj wygodnie! Nasza najnowsza oferta to M-4 , które...

  • 4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny

    Olsztyn

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Mieszkanie Świdnik, Kościuszki
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnik, Kościuszki

    Świdnik

    • 259 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Szafrana
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Szafrana

    Kraków

    • 1 179 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie 66 m² na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie...

  • NOWE mieszkanie > 50,08 m2 > ul. Pawia
    1 / 6
    NOWE mieszkanie > 50,08 m2 > ul. Pawia

    Kielce

    • 480 768 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Przedstawiamy Państwu nową inwestycję powstającą w Kielcach w niewielkiej odległości od ści...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny
    1 / 8
    Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny

    Bydgoszcz

    • 521 451 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58,59 m² położone na osiedlu Wyżyny, w kompleksie apartamentowców z cegły przy ul. Ogrody, z pięknym widokiem na miasto — zamieszkaj wygodni...

  • BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA
    1 / 10
    BIAŁOŁĘKA | 3 POKOJE | BLOK 2010r | GARAŻ | LOGGIA

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko: Białołęka | 3 Pokoje | Oddzielna k...

  • Mieszkanie Legnica, Jagiellońska
    Mieszkanie Legnica, Jagiellońska

    Legnica

    • 379 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Legnica - blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone na parterze ka...