• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Gdańsk, Nowy Port, Wyzwolenia
    1 / 12
    Gdańsk, Nowy Port, Wyzwolenia

    Gdańsk

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego w dobrym stylu 2-pokojowego mieszkania znajdującego się parterze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Nowym...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    ROZKŁADOWE, w doskonałej lokalizacji: - budynek z lat 80-ych w konstrukcji żelbetowej, tzw. cegła żerańska (bloki żelbetowe/płyta kanałowa), nie jest to tzw. "wielka płyta. - grunt...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. europejskie

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z najlepiej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną i...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 338 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska
    1 / 16
    M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska

    Ruda Śląska

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku – Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż fu...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Nieszawska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski tel. [tel] Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone zi...

  • 3 sekundy
    1 / 16
    3 sekundy

    Łódź

    • 569 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, to nie jest zwykłe ogłoszenie. To jest moment, w którym przeglądasz mieszkania i nagle myślisz: "czemu to jedyne wygląda jakby miało osobowość? Świat teraz: paliwo kos...

  • Zachodnia kawalerka z ogródkiem I Parking w cenie
    1 / 6
    Zachodnia kawalerka z ogródkiem I Parking w cenie

    Sosnowiec

    • 262 528 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowoczesna inwestycja położona w świetnym punkcie komunikacyjnym miasta Sosnowiec. Bezpośredni zakup od dewelopera! Brak prowizji! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kowalskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Aleksandra Kow...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3 Metraż: 32,4 m² Piętro: 8/10 Rok budowy: 1970r. Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z możliwości...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz,
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz,

    Poznań

    • 1 249 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1903 roku na ul. Kanałowej w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób pos...

  • Mieszkanie Wadowice, Karmelicka
    Mieszkanie Wadowice, Karmelicka

    Wadowice

    • 955 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,

    Kraków

    • 7 416 150 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 34 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie marzeń nad Wisłą mieszkanie : - przestronny apartament 5 pokojowy położony nad bulwarami Wiślanymi  - 2 łazienki, - WC, - pralnia, - 2 garderoby, - kuchnia, - przedpokó...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    KLASYCZNE Ursynowskie mieszkanie. MIESZKANIE funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazi...

  • Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek
    1 / 3
    Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek

    Pobiedziska

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż niepowtarzalne – klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie w Pobiedziskach. W wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum miasta, w bliskości rynku, a jednocześnie przy...

  • Przestronne mieszkanie blisko Parku Śląskiego
    1 / 13
    Przestronne mieszkanie blisko Parku Śląskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej 12 w Siemianowicach Śląskich, w cenionej dzielnicy Bytków, tuż przy Parku Śląskim – jednym z najwię...

  • Kawalerka, do remontu, blisko rynku,31,6m2 centrum
    1 / 13
    Kawalerka, do remontu, blisko rynku,31,6m2 centrum

    Wrocław

    • 409 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1-pokojowe mieszkanie 34,48 m² | strona południowa | media miejskie | piwnica | Jęczmienna 4 Zapraszam na Dzień Otwarty – 23.04.2025 (czwartek) - obowiązuje telefoniczna rezerwacj...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługow...

  • 38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji
    1 / 15
    38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji

    Olsztyn

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieru...

  • Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź
    Sprzedam 3 pokoje, Teofilów, Łódź

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa przedwstępna. Oferta tylko u nas. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki (toaleta, prysznic) i przedpokoju. Balkon stanowi doskonałe miejsce na...

  • Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków
    1 / 11
    Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków

    Żory

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 60 m² | balkon | Żory, os. Gwarków | układ szwedzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², położone w Żorach przy os. Gwarków, na 2. piętrze w niskim bloku...