• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zawiszów
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zawiszów

    Świdnica

    • 304 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, przestronna kuchnia, łazienka z wc...

  • Mieszkanie Wrocław, Icchaka Lejba Pereca
    Mieszkanie Wrocław, Icchaka Lejba Pereca

    Wrocław

    • 429 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opiekun nieruchomości: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z piękną kawalerką, o powierzchni użytkowej 25,70 m2. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche i doskonale d...

  • Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka
    1 / 15
    Nowe budownictwo, 2 pokoje w centrum,garaż,komórka

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak ul...

  • Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,
    Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,

    Miłoszyce

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI   KOLEJNY ETAP OSIEDLA JUŻ W SPRZEDAŻY- klucze wkrótce Polecam 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w Miłoszycach. Do mieszkan...

  • Nowoczesne 3-pok 50,5 m² w centrum | POW24 | Winda | Parking
    1 / 12
    Nowoczesne 3-pok 50,5 m² w centrum | POW24 | Winda | Parking

    Włocławek

    • 570 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m², położony w prestiżowym budynku przy ul. POW 24 w samym centrum Włocławka. To oferta łącząca nowoczesną architekt...

  • Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro
    1 / 16
    Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 16 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m², położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na ulicy...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe os. Panorama

    Olsztyn

    • 600 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Henryka Sienkiewicza

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sienkiewicza

    • 1 249 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 16 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym ś...

  • 2 pokoje 44,8 m² | PARTER | Balkon | Piwnica

    Radom » ul. Świętokrzyska

    • 324 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, RadomNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m², położone na parterze w spokojnej części dzielnicy M...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. 22 Stycznia

    Przemyśl » ul. Stycznia

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 34,5 m | 1 piętro | gotowe do zamieszkania | niski czynsz | idealne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 34,5 m, zlokalizowane na...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Mikołajczyka

    Rzeszów » ul. Mikołajczyka

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w wieżowcu przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i dwóch przedpokoi....

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Gen. Orlicz-Dreszera

    Gdynia » Leszczynki » al. Orlicz-Dreszera

    • 579 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukają...

  • Mieszkanie Racibórz

    Racibórz

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Szukasz ładnego, przestronnego mieszkania, które nie wymaga dużego nakładu finansowego? To musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne...

  • Mieszkanie Gdańsk Strzyża ul. Grzegorza Fitelberga

    Gdańsk » Strzyża » ul. Fitelberga

    • 1 449 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 12 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ DWUPOZIOMOWEGO MIESZKANIA W ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANEJ DZIELNICY GDAŃSKA!MIESZKANIE:Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w świetnej dzielnicy Gdańska...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Wileńska

    Gdańsk » ul. Wileńska

    • 859 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem i mieszkanie, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń. To 4-pokojowe mieszkanie na Morenie to idealne miejsce dla rodziny, któ...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mostek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Mostek

    • 560 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 21 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 25,84 m² | widok na rzekę | do wejściaNa sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,84 m², zlokalizowana w nowej inwestycji Murapol...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Eugeniusza Węgrzyna

    Gdańsk » ul. Węgrzyna

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze o powierzchni 38,14 m2 przy ul. E. Węgrzyna na gdańskim Jasieniu. Klimatyzacja!!  LOKALIZACJA: mieszkanie znajduje się w Gdańskiej dz...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grzegorza Fitelberga

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Fitelberga

    • 1 449 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 12 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mostek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Mostek

    • 700 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 2 pokoje | widok na rzekę | 2 piętro | miejsce postojoweNa sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,61 m², zlokalizowane w inwes...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...