• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. prof. Józefa Więckowskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Więckowskiego

    • 859 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, które daje przestrzeń dziś i na przyszłość Są mieszkania, które ogląda się bo trzeba. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to może być Twój dom . T...

  • Mieszkanie Rumia ul. Warszawska

    Rumia » ul. Warszawska

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczny lokal, bardzo dobrze skomunikowany z aglomeracją miejską, z dodatkowym atutem w postaci niskich opłat.LOKALIZACJA:Mieszkanie...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na Skarpi...

  • Planty, ul. Młodzianowska, M3, 51 m2, 2 piętro.
    1 / 3
    Planty, ul. Młodzianowska, M3, 51 m2, 2 piętro.

    Radom

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na osiedlu Planty. Położone na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły przy ul. Młodzianowskiej. Składa się z dwóch ustawnych po...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Ołbin, Jaracza Stefana
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Ołbin, Jaracza Stefana

    Wrocław

    • 879 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun nieruchomości: Robert Kordowski telefon [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,89 m2. Mieszkanie mieści się n...

  • Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY
    1 / 15
    Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie BEZCZYNSZOWE trzypokojowe 56,4 m2 (każde mieszkanie posiada indywidualne wejście i wjazd na posesję oraz indywidualną księgę wieczystą). DOM składa się z dwóch - nieza...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita
    Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita

    Łódź

    • 689 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Legnicka
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Legnicka

    Wrocław

    • 679 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Kinga Ustyniak tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 39,07 m2, które mieści się na IV piętrze, w nowym budynku z windą przy ul....

  • Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce
    Bezczynszowe mieszkanie 58,7m2 na dużej działce

    Kluczbork

    • 285 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny – wejścia do wszystkich pomieszczeń z korytarza...

  • Mieszkanie Żyrardów
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń na spokojnym, zielonym osiedlu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta s...

  • Śródmieście, ul. Struga, M3, 45.71 m2, 2 piętro.
    1 / 9
    Śródmieście, ul. Struga, M3, 45.71 m2, 2 piętro.

    Radom

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły przy ul. Struga w pobliżu Radomskiego Centrum Sportu. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni...

  • Mieszkanie do remontu Uniwersytet Ekonomiczny
    1 / 6
    Mieszkanie do remontu Uniwersytet Ekonomiczny

    Wrocław

    • 469 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Proszę o kontakt telefoniczny po godz. 16:00. NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z BIURAMI NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie na ul. Wielkiej o powierzchni 33 m² – idealne pod inwestycję, dla...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Harcerska
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Harcerska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane w Bytomiu Szombierki przy ul. Harcerskiej 7. Mieszkanie usytuowane jest na 1 pię...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Lawendowa
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Lawendowa

    Wrocław

    • 480 456 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Duże ogrody Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzon...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytnica

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna...

  • Mieszkanie Sosnowiec
    1 / 12
    Mieszkanie Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 245 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Sosnowcu ul. Targowa kamienica 55m2 1- piętro plus piwnica mieszkanie do remontu Brama wiazdowa na kod domofon księga wieczysta dwa balkony na ulicę targową i...

  • Nowa Inwestycja Osiedle „SZAFIROWE” w Przemyślu–ZAPRASZAMY!!
    1 / 3
    Nowa Inwestycja Osiedle „SZAFIROWE” w Przemyślu–ZAPRASZAMY!!

    Przemyśl

    • 423 453 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa Inwestycja Osiedle „SZAFIROWE” w Przemyślu–ZAPRASZAMY!! „SZAFIROWE” to osiedle składające się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, położone przy ul. Stanisł...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 1 021 080 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka
    Mieszkanie Sulików, Zgorzelecka

    Sulików

    • 219 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością na ulicy Zgorzeleckiej w centrum Sulikowa. Mieszkanie idealne dla rodziny lub na wynajem. Powierzchnia mieszkania to 76,7m2. W najbliżs...