• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Dwa pokoje w centrum Wołomina.

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum Wołomina, przy ulicy Sikorskiego. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 46,19 m² usytuowane na trzecim piętrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Matarnia ul. Mjr. Mieczysława Słabego

    Gdańsk » Matarnia » ul. Słabego

    • 1 600 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m² z prywatnym ogrodem aż 236 m², położone na kameralnym i zielonym osiedlu przy ul. Słabego w Gdańsku - Matarni.To...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Bernadowska

    Gdynia » Orłowo » ul. Bernadowska

    • 1 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 30 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort.Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia!APARTAMENT: Na...

  • Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola
    1 / 10
    Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy. Mieszkanie składa się z...

  • MIESZKANIE własnościowe M-5 czteropokojowe, 78.6m2, p. 2/4
    1 / 16
    MIESZKANIE własnościowe M-5 czteropokojowe, 78.6m2, p. 2/4

    Radom

    • 469 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli chcecie mieć funkcjonalny i praktyczny układ mieszkania o pow. 78,6 mkw w przestronnej i zielonej dzielnicy Zamłynie w dobrej cenie to jest to mieszkanie dla Was. Nie odpowia...

  • Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich
    1 / 12
    Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół bud...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Darłowo

    • 405 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Darłowie, 45,52, ul. Sportowa, czynsz 300 zł ,osiedle zamknięte , brama na pilota, miejsce parkingowe przynależne, okna- salon z aneksem kuch. , balkon i je...

  • Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny
    1 / 11
    Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny

    Głuchołazy

    • 150 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiad...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Karmelkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Karmelkowa

    Wrocław

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż połowa domu - przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m², stanowiące całe piętro budynku, położone przy ul. Karmelkowej 32 we Wrocławiu. Budynek poniemiecki z 1938 r...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 11
    Mieszkanie sprzedam

    Bełchatów

    • 352 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 68,80m2 sprzedam Bełchatów. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,8 m2 znajdujące się na 2 piętrze zadbanego jednoklatkowego bloku na os. Budowlanych. Czynsz z...

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5
    1 / 16
    Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród war...

  • Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony
    1 / 16
    Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony

    Góra Kalwaria

    • 999 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz miejsca, do którego po prostu wchodzisz i mieszkasz, bez remontów i nerwów? To mieszkanie w Górze Kalwarii może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Na sprzedaż funkcjonalne...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe w centrum Iławy
    Duże mieszkanie dwupoziomowe w centrum Iławy

    Iława

    • 549 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 88,65 m² (ok. 100 m² po podłodze), położone na osiedlu Podleśnym w Iławie, w kameralnej plombie z 2003...

  • Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż
    1 / 16
    Okazja Lokalizacja Baltic Park Plaża 2 pok i garaż

    Świnoujście

    • 1 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Baltic Park Plaża Swinoujscie ul. Uzdrowiskowa 22 to Top lokalizacja. Zamieszkaj lub zainwestuj w jednym z najbardziej prestiżowej lokalizacji nad polskim morzem! Na sprzedaż e...

  • Sprzedam mieszkanie m-4 sloneczne w centrum miasta

    Wąbrzeźno

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m². Znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku. W mieszkaniu jest umeblowana kuchnia. W przedpokoju znajduja sie nowoc...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wileńska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wileńska

    • 3 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego.Mieszkanie składa się z:- przestronneg...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark ul. Floriańska

    Bytom » Rozbark » ul. Floriańska

    • 240 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu.LOKALIZACJA:Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Królewska

    Racibórz » ul. Królewska

    • 329 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m², położone w Raciborzu przy ulicy Królewskiej, w budynku z nowego budownictwa. Nieruchomość wyróżnia się dużymi oknami, przestro...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Nieborowska

    Gdańsk » Chełm » ul. Nieborowska

    • 665 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię słońce, a Ty z filiżanką gorącej kawy wychodzisz na swój własny, 16-metrowy taras, by w ciszy celebrować początek dnia z widokiem na panoramę o...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Bernardyńska

    Kielce » ul. Bernardyńska

    • 638 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS W OFERCIE unikalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,74 m2 z widokiem na Karczówkę.Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów dwulok...