• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 645)
  • Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem
    Słoneczne mieszkanie 56m2 z parkingiem

    Międzyrzecz

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na 2. piętrze przy ul. Staszica w Międzyrzeczu. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń – przest...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Jagiellońska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, J...

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m² położone przy ul. Jagiellońskiej 6A na warszawskiej Pradze-Północ!  Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuche...

  • 56 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 9
    56 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 566 625 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|56 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,33 m² Piętro: 5 | 6 Balkon: 5,57 m² Przemyślany układ funkc...

  • Tyrmanda 9 Zarzew, 3 pokoje z kuchnią
    Tyrmanda 9 Zarzew, 3 pokoje z kuchnią

    Łódź

    • 339 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowa cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwes...

  • Luksus polega na tym, że nic nie musisz...
    1 / 16
    Luksus polega na tym, że nic nie musisz...

    Wrocław

    • 960 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Masz dość ofert, które są jak meble z sieciówki – niby ładne, ale zawsze brakuje jednej śrubki i musisz dokupić instrukcję? W Lokum VIVA na ostatnim piętrze czeka na Ciebie 60-met...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 852 040 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE PLATANOWE W BIESTRZYKOWIE ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej . To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2Km od granic Wrocławia...

  • Prawobrzeże - kawalerka z potencjałem dwóch pokoi
    1 / 7
    Prawobrzeże - kawalerka z potencjałem dwóch pokoi

    Szczecin

    • 289 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 664 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m², zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei

    Lublin

    • 479 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży dogodnie zlokalizowanego ustawnego, jasnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zurbanizowanej centralno - północnej części Lublina...

  • 60 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 10
    60 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 661 050 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    APARTAMENT - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|60 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,85 m² Piętro: 6 | 6 Balkon: 9,08 m² Przemyślany układ funkcjonalny obej...

  • Mieszkanie 54,09 m2, Port Popowice
    Mieszkanie 54,09 m2, Port Popowice

    Wrocław

    • 980 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Układ pomieszczeń: Salon 24,37 m2 Pokój 12,76 m2 Przedpokój 5,62 m2 Łazienka 4,76 m2 Kuchnia 6,58 m2 Lokalizacja : Port Popowice, ul. Białowieska 105, 7 piętro, narożny balkon po...

  • Sprzedam
    1 / 4
    Sprzedam

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie do częściowego remontu. Wspólnoty mieszkaniowe. Księga wieczysta Budynek po wiekszych remontach. Bardzo dobra komunikacja że wszystkimi mówi. W pobliżu sieć sklepów, par...

  • Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje
    Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje

    Wałbrzych

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie na PIASKOWEJ GÓRZE super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia w zabudowie wyposażona w...

  • Nowe mieszkanie
    1 / 5
    Nowe mieszkanie

    Słubice

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokojowe gotowe mieszkanie na parterze w bloku z windą i balkonem w stanie deweloperskim 38,30 m2 na Nowym Osiedlu Komes w Słubicach Cena 325 000 zł do lekkiej negocjacji T...

  • Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki
    Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki

    Lublin

    • 782 496 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 3. (ostatnim) piętrze przy ul. Jemiołuszki, w zielonej części dzielnicy Węglinek. Lokal łączy komfort codziennego życia...

  • Mieszkanie Wieliczka, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Krakowska

    Wieliczka

    • 690 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, z...

  • Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha
    Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha

    Słupsk

    • 578 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3-pokojowe mieszkanie z loggią | 65,80m | wysoki parter | ul. Banacha Słupsk Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,80m, położon...

  • 3pokoje I Angielska Grobla I Stare Miasto I Loggia
    1 / 16
    3pokoje I Angielska Grobla I Stare Miasto I Loggia

    Gdańsk

    • 1 571 650 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 21 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku przy ul. Świętej Barbary 11, na terenie prestiżowej inwestycji Angielska Grobla zrealizowanej przez dewelopera Gó...

  • Kryptonim Gatsby: Twoja Baza w Mieście
    1 / 16
    Kryptonim Gatsby: Twoja Baza w Mieście

    Wrocław

    • 405 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jay Gatsby nie pytał o cenę, on pytał o wrażenie, jakie zrobi na innych. To wnętrze przy Bierutowskiej nie potrzebuje filtrów, ponieważ samo w sobie stanowi architektoniczną ikonę....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Przewóz, Koszykarska
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Przewóz, Koszykarska

    Kraków

    • 1 075 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem / miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mie...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska

    Warszawa

    • 1 630 503 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TO NIE BYŁ APARTAMENT NA SPRZEDAŻ A TERAZ MOŻE BYĆ TWÓJ Są mieszkania, które powstają z myślą o sprzedaży. I są takie, które powstają z myślą o życiu. Ten apartament został zaproje...